fbpx
16 listopada 2021

Konsultacje Facebook

Konsultacje z Facebooka to jedna z usług, które częściej realizuję. Pomimo alternatyw, takich jak TikTok czy Instagram, zainteresowanie portalem Zuckerberga nie maleje. Coraz więcej klientów z różnych branży prosi mnie o pomoc w realizacji konsultacji z zakresu promocji na Facebooku.
konsultacje z facebooka

Jak wyglądają konsultacje na temat Facebooka?

Konsultacje na temat Facebooka to godzinne spotkania, w trakcie których odpowiadam na pytania klientów i rozwiązuję ich problemy. Spotkanie można potraktować także jako swojego rodzaju szkolenie 1:1, w trakcie którego to klient, swoimi pytaniami, ustala agendę. Niektórzy decydują się na inne podejście, które przybiera formę audytu działań na Facebooku. Wtedy to ja wyłapuję błędy w promocji na Facebooku i podpowiadam klientowi, jak je poprawić. Niezależnie od podejścia formuła konsultacji z Facebooka jest najbardziej elastyczną z dostępnych na rynku. To nie tylko okazja do nauki obsługi Facebooka na żywym przykładzie, ale także możliwość zrealizowania kampanii czy akcji promocyjnych pod opieką eksperta od social media.

Tematy poruszane na konsultacjach z Facebooka:

jak prowadzić profil na Facebooku
– jak pisać posty na Facebooka
– jak zrobić reklamę na Facebooku
remarketing na Facebooku, czyli jak docierać do klientów, którzy odwiedzili stronę internetową
– tworzenie piksela remarketingowego, instalacja piksela
zakładanie fanpage
zabezpieczenie fanpage i konta prywatnego na Facebooku
– tworzenie grup odbiorców reklamy na Facebooku
problemy techniczne na Facebooku
– jak prowadzić grupy na Facebooku
Oczywiście wymienione tematy to tylko te najpopularniejsze, o które proszą mnie klienci. W swojej karierze konsultowałem nie tylko projekty biznesowe, ale także społeczne czy polityczne. Pracowałem także przy zleceniach nietypowych związanych z bezpieczeństwem na Facebooku, przestępczością na Facebooku, próbami wyłudzenia czy kradzieżami fanpage.

Kto korzysta z konsultacji z Facebooka?

Z konsultacji na temat Facebooka korzystają korporacje, działy marketingu w mniejszych i większych firmach, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, agencje marketingowe, agencje social media, instytucje publiczne, fundacje i organizacje pożytku publicznego, osoby prywatne, szkoły, uczelnie wyższe, studenci oraz doktoranci.

Konsultacje z Facebooka online

Ze względu na pandemię wszystkie moje konsultacje odbywają się w formule zdalnej, przez internet. Dostarczam do tego celu bezpłatną dla klienta platformę, szyfrowaną obustronnie (tak jak popularne aplikacje Signal czy Telegram). Dzięki temu moje usługi dostępne są dla firm, instytucji oraz osób prywatnych z całej Polski i zagranicy. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy zdalnej – pracowałem z klientami z Zanzibaru, Belgii, Irlandii, Dubaju, Francji, Norwegii, Szwecji, USA, Rosji, Wielkiej Brytanii czy Chin.

Moje doświadczenie konsultacyjne

Konsultacje z social media prowadzę od 2017 roku (od 2014 roku prowadzę szkolenia z mediów społecznościowych i marketingu online). Jestem jedną z pierwszych osób, które zaoferowały taką formułę w Polsce. Była to moja odpowiedź na potrzeby klientów, którzy często zmagają się z realnymi problemami, w których rozwiązaniu nie pomagają im ani agencje, ani udział w szkoleniach. Sam, pracując wiele lat w agencjach oraz prowadząc szkolenia z social media, spotkałem się z setkami takich przypadków. Tak właśnie narodziły się Konsultacje Social Media. Od 2017 roku przeprowadziłem ponad 1000 godzin konsultacji. W tej chwili realizuję dziennie nawet do 7 godzinnych konsultacji z Facebooka i innych social mediów.
Jeśli chcesz umówić się na konsultację związaną z Facebookiem, to skontaktuj się ze mną.

umów konsultację z social media