fbpx

Facebook to wciąż najpopularniejsza platforma społecznościowa na świecie. Pomimo alternatyw, takich jak TikTok czy Instagram, zainteresowanie portalem Zuckerberga nie maleje. Coraz więcej klientów z różnych branży prosi mnie o pomoc w realizacji konsultacji z zakresu promocji na Facebooku.

konsultacje z facebooka

Jak wyglądają konsultacje na temat Facebooka?

Konsultacje na temat Facebooka to godzinne spotkania, w trakcie których odpowiadamy na pytania klientów i rozwiązujemy ich problemy. Spotkanie można potraktować także jako swojego rodzaju szkolenie 1:1, w trakcie którego to klient, swoimi pytaniami, ustala agendę. Niektórzy decydują się na inne podejście, które przybiera formę audytu działań na Facebooku. Wtedy to my wyłapujemy błędy w promocji na Facebooku i podpowiadamy klientowi, jak je poprawić. Niezależnie od podejścia formuła konsultacji z Facebooka jest najbardziej elastyczną z dostępnych na rynku. To nie tylko okazja do nauki obsługi Facebooka na żywym przykładzie, ale także możliwość zrealizowania kampanii czy akcji promocyjnych pod opieką eksperta od social media.

Facebook konsultacje tematy:

jak prowadzić profil na Facebooku
– jak pisać posty na Facebooka
– jak zrobić reklamę na Facebooku
remarketing na Facebooku, czyli jak docierać do klientów, którzy odwiedzili stronę internetową
– tworzenie piksela remarketingowego, instalacja piksela
zakładanie fanpage
zabezpieczenie fanpage i konta prywatnego na Facebooku
– tworzenie grup odbiorców reklamy na Facebooku
problemy techniczne na Facebooku
– jak prowadzić grupy na Facebooku
Oczywiście wymienione tematy to tylko te najpopularniejsze, o które proszą mnie klienci. W swojej karierze konsultowałem nie tylko projekty biznesowe, ale także społeczne czy polityczne. Pracowałem także przy zleceniach nietypowych związanych z bezpieczeństwem na Facebooku, przestępczością na Facebooku, próbami wyłudzenia czy kradzieżami fanpage.

Kto korzysta z konsultacji z Facebooka?

Z konsultacji na temat Facebooka korzystają korporacje, działy marketingu w mniejszych i większych firmach, osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, agencje marketingowe, agencje social media, instytucje publiczne, fundacje i organizacje pożytku publicznego, osoby prywatne, szkoły, uczelnie wyższe, studenci oraz doktoranci.

Konsultacje Facebook online

Ze względu na pandemię wszystkie konsultacje odbywają się w formule zdalnej, przez internet. Dostarczamy do tego celu bezpłatną dla klienta platformę, szyfrowaną obustronnie (tak jak popularne aplikacje Signal czy Telegram). Dzięki temu nasze usługi dostępne są dla firm, instytucji oraz osób prywatnych z całej Polski i zagranicy. Mam bardzo duże doświadczenie w pracy zdalnej – pracowaliśmy z klientami z Zanzibaru, Belgii, Irlandii, Dubaju, Francji, Norwegii, Szwecji, USA, Rosji, Wielkiej Brytanii czy Chin.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację związaną z Facebookiem lub potrzebujesz innej pomocy związanej z tym portalem

kontakt social media

Konsultacje Social Media - elastyczny marketing online EST. 2017