fbpx
18 października 2022

LinkedIn

LinkedIn to należący do marki Microsoft największy biznesowy portal społecznościowy na świecie. Według danych za rok 2022 swoje konta ma tam już ponad 850 milionów osób. Nie robi to wrażenia, jeśli porównamy te dane ze statystykami Facebooka czy TikToka. Jednak na LinkedIn nie do końca chodzi o masę, a o jakość!

linkedin
Tę główną ideę przekazujemy osobom, które zamawiają u nas szkolenia czy konsultacje z LinkedIn. Bo sukces na tym portalu nie polega na publikowaniu nakręconych w wysokiej jakości filmów, czy wrzucaniu rozbudowanych infografik. Oczywiście takie działania z pewnością są świetne wizerunkowo, ale…
To chyba jedyne medium społecznościowe, w którym na pierwszy plan wysuwa się to, co piszemy. Tutaj nie powinno być miejsca na lanie wody i posty o niczym (choć, jak pokazują nasze artykuły, często takie podejście króluje na wielu szkoleniach). Tu powinniśmy postawić na autentyczne relacje. To właśnie one z czasem przełożyć się powinny na nowe kontakty, kontrakty czy możliwość awansu zawodowego.

Jakie zagadnienia konsultujemy? Są to m.in.:

prowadzenie profilu,
– jak prowadzić transmisję LinkedIn live,
– jak pisać posty, żeby zwracały uwagę i wciąż były eksperckie,
– rozwijanie sieci kontaktów na LinkedIn,
– budowanie marki osobistej,
– reklama na LinkedIn,
– konfiguracja Menadżera Firmy.

Dla kogo?

Z konsultacji korzystają głównie ludzie biznesu. Wśród klientów mamy zarówno pracowników korporacji, którzy chcą być widoczni w swojej sieci, jak i osoby, które dopiero zaczynają przygodę zawodową. Sporą grupę stanowią też osoby, które chcą zmienić ścieżkę kariery. Pracowaliśmy także z wieloma studentami, którzy zakończenie nauki chcieli powiązać z profesjonalnym wejściem na rynek pracy. Szkoliliśmy zespoły, które muszą wykonać konkretne zadanie lub stanęły przed rozwiązaniem konkretnego problemu.

Czy świadczymy tylko konsultacje z LinkedIn?

Nie! Formuła konsultacji to najbardziej elastyczna i nowoczesna forma współpracy z klientem na polskim rynku. U jej podstaw leży idea dostosowywania się do potrzeb i specyfiki pracy klientów. Jesteśmy dostępni na regularne korepetycje z LinkedIn oraz jako wsparcie projektowe np. przy eventach i konferencjach. Pomagamy też przy tworzeniu i planowaniu kampanii reklamowych na LinkedIn. Często nasi eksperci kontrolują też prawidłowość pracy agencji, którą zatrudnia klient, i służą przy tym wsparciem doradczym.

Potrzebujesz pomocy z zakresu LinkedIn, chcesz zamówić szkolenie lub konsultacje?

kontakt social media