fbpx

Instagram to drugie najpopularniejsze na świecie medium społecznościowe od kilku lat stało się obowiązkowym punktem w planach marketingowych wielu marek. Instagram od dawna „żyje własnym życiem” i dla wielu grup docelowych jest głównym kanałem komunikacji. Z drugiej strony schematy zachowań użytkowników oraz pomysły na posty na Instagramie czasem wcale nie różnią się od tego co np. widzimy na Facebooku. Instagram też rozwija się na bieżąco i wciąż dodaje nowe funkcjonalności. Co rusz pojawiają się nowe (Instagram Reels) i znikają stare (przeglądanie Instagram Stories po lokalizacjach) opcje. Istnieje też wiele mało popularnych możliwości, które są doskonałe z punktu widzenia rozwoju profilu, np. przewodnik na Instagramie. Jak połapać się w tym gąszczu?

konsultacje z instagrama

Jak wyglądają konsultacje na temat Instagrama?

Konsultacje z Instagrama to godzinne spotkania, podczas których poruszamy z klientami zagadnienia związane z obecnością marki (także osobistej) na Instagramie. Współpraca z nami jest bardzo elastyczna, o czym przekonacie się bardzo szybko. To klient decyduje o tym, jak wyglądają konsultacje, niezależnie od tego, czy ich tematem jest Instagram, Facebook czy YouTube. Zazwyczaj proponujemy dwa podejścia do tematu: albo klient przychodzi do nas z konkretnymi pytaniami dotyczącymi interesujących go zagadnień lub problemów z Instagramem, albo my, na podstawie swojego doświadczenia, oceniamy profil Instagram i doradzamy, co i jak można poprawić.

Instagram konsultacje – tematy:

– jak prowadzić profil na Instagramie
– jak pisać posty na Instagramie
– jak ustawić reklamę na Instagramie
marketing na Instagramie
– jak skierować nowych obserwujących na Instagram
– jak tworzyć  Stories
– jak aktywizować społeczność na Instagramie
 Reels, IGTV i inne formaty
komunikacja na Instagramie a komunikacja na Facebooku
remarketing na Instagramie
łączenie Facebooka z Instagramem
– jak używać naklejek na Instagramie
Oczywiście to tylko kilka tematów, które pojawiają się na moich konsultacjach najczęściej. Tematykę spotkania doradczego na temat Instagrama każdorazowo ustalamy indywidualnie.

Instagram konsultacje – dla kogo??

Konsultacje to usługa dla osób, które chcą poznać lepiej tę aplikację i jej funkcje. Z naszych usług korzystają korporacje, agencje marketingu online oraz agencje social media, celebryci, osoby prywatne oraz prowadzące działalność gospodarczą, a także fundacje, organizacje pozarządowe, a nawet związki wyznaniowe i kościoły. Na konsultacjach na temat nie brakuje też… Instagrammerów. Ale sza! U nas najważniejszą zasadą poza profesjonalizmem jest dyskrecja.

Konsultacje z Instagrama online

Konsultacje z Instagrama odbywają się, tak jak inne nasze konsultacje, w formule zdalnej. W tym celu dostarczamy komunikator video. Połączenie za jego pośrednictwem jest szyfrowane, jak w popularnych aplikacjach Signal czy Telegram. W czasie spotkania istnieje możliwość współdzielenia ekranów.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację związaną z Instagramem lub potrzebujesz innej pomocy związanej z tą aplikacją

kontakt social media

Konsultacje Social Media - elastyczny marketing online EST. 2017