fbpx
16 grudnia 2021

Reklama

Reklama na Facebooku i Instagramie to podstawowe działania dla każdego, kto chce sprzedawać w internecie. Ale reklama na Insta czy FB to nie tylko sprzedaż, to także wizerunek, zasięgi czy realizacja celów marketingowych w dużych korporacjach. Obie formy reklamy działają w ramach systemu reklamowego Facebooka, który znajduje się w Menadżerze Reklam. Pozwala on na swobodne łączenie przekazu reklamowego oraz komunikacji prowadzonej na Instagramie oraz Facebooku. Tworzenie reklam w social media to już nie tylko domena profesjonalistów, dziś reklamy w internecie kupują wszyscy, którzy chcą w nim zaistnieć. Od organizacji pozarządowych, przez osoby prowadzące działalność jednoosobową, po duże firmy. Tacy właśnie między innymi klienci zamawiają u nas konsultacje z reklam na Facebooku i Instagramie.

facebook instagram reklama konsultacje

Jak wyglądają konsultacje na temat reklamy na Facebooku i Instagramie?

Konsultacje na temat reklam w systemie Facebooka i Instagrama to spotkania w formie wideo, które odbywają się na żywo na dostarczanej przez nas platformie lub platformie, która wybierze klient. W trakcie konsultacji uczestnik zadaje pytania na tematy, które go interesują. Może także liczyć na audyt konta reklamowego na Facebooku oraz poprawki w istniejących kampaniach na FB. Wszystko zależy od potrzeb klienta, do których dostosowywana jest formuła konsultacji.

Reklama na Facebooku i Instagramie konsultacje:

ustawienie konta reklamowego na Facebooku
tworzenie reklam na Facebooku
tworzenie reklam na Instagramie
– pisanie postów reklamowych na Facebooku i Instagramie
reklama remarketingowa na Facebooku
– reklama remarketingowa na Instagramie
– promowanie stories na Instagramie
pozyskiwanie kontaktów od klientów na Facebooku
reklama na konwersję
promowanie postów na Facebooku
– promowanie postów na Instagramie

Dla kogo są konsultacje z reklamy na Facebooku i Instagramie?

Konsultacje z reklam na Facebooku i Instagramie przeznaczone są dla wszystkich! U nas każdy klient jest mile widziany, a jego biznesowe potrzeby są traktowane z troską i uwagą. Konsultowaliśmy i tworzyliśmy kampanie reklamowe dla korporacji, NGO, organizacji publicznych, małych i średnich firm, a nawet dla studentów oraz doktorantów.

Jeśli chcesz umówić się na konsultację związaną z reklamą na Facebooku i Instagramie, lub potrzebujesz innego wsparcia dotyczącego reklam w social media

kontakt social media