fbpx

Potrzebujesz porady z zakresu social media?

Doskonale, w takim razie jesteś w dobrym miejscu! Doradztwo social media to jeden z obszarów, którym zajmuję się w swojej pracy zawodowej. Jest to moja odpowiedź na zapotrzebowania klientów, którzy coraz częściej poszukują ekspertów zajmujących się profesjonalnym doradztwem z zakresu obecności marki w mediach społecznościowych, ale też w całym internecie.

profesjonalne doradztwo z social media

Czemu doradztwo social media?

Jak pokazują badania, social media oraz reklama internetowa są obszarami marketingu, które pozostają całkowicie niezależne od zmieniających się trendów rynkowych. Popularność internetowych kanałów promocyjno-informacyjnych tylko rośnie. Zauważają to profesjonaliści z wielu branży, którzy decydują się na dołączenie do swoich planów marketingowych promocji z wykorzystaniem mediów społecznościowych. Wielu marketerów , handlowców czy właścicieli firm nie wie jednak, jak skutecznie wykorzystywać social media w dotarciu do klientów. To właśnie takie osoby najczęściej korzystają z usługi doradztwa social media.

Doradztwo social media – dla kogo?

Nie oznacza to jednak, że doradztwo lub konsultacje social media skierowane są tylko do profesjonalistów z branży marketingu czy handlowców. Wprost przeciwnie! Na konsultacje, spotkania doradcze czy korepetycje oraz szkolenia z zakresu mediów społecznościowych zapraszam wszystkich zainteresowanych tematem. Poziom zaawansowania oraz wiedzy czy branża, w której porusza się zainteresowana osoba, nie mają absolutnie znaczenia.

>>UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE DORADCZE Z SOCIAL MEDIA<<

W swojej karierze doradzałem nie tylko ludziom biznesu. Pracowałem z osobami dopiero otwierającymi działalność gospodarczą, z niepełnosprawnymi, z wolontariuszami, nauczycielami, młodzieżą szkolną czy studentami.

Jakie problemy rozwiązuje doradca social media?

A jaki jest Twój problem z social media? Moje ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży mediów społecznościowych sprawia, że jestem w stanie zmierzyć się ze wszystkimi problemami, które na swojej drodze spotykają profesjonalni użytkownicy social media. Doradztwo social media obejmuje zagadnienia tak szerokie i odległe od siebie, że ciężko jest jednoznacznie określić zakres tematyczny czy problematyczny moich spotkań z klientami. Ile biznesów, tyle problemów do rozwiązania i zagadnień z zakresu social media do skonsultowania. W celu zobrazowania tego jak szeroką wiedzę należy posiadać, żeby skutecznie poruszać się (a co za tym idzie doradzać i konsultować) w świecie mediów społecznościowych, posłużę się grafiką, która ostatnio wpadła mi w oko na jednym ze śledzonych przeze mnie fanpage’y.

Powyższy przykład świetnie obrazuje, jak wiele zagadnień można poruszyć podczas szkolenia, konsultacji, korepetycji czy spotkania doradczego z social media. Wybór tematyki oraz poruszanych tematów zależy tylko i wyłącznie od preferencji i zainteresowań zamawiającego .

Jak wygląda doradztwo z social media?

Usługi doradztwa z social media to nic innego, jak jednorazowe lub cykliczne spotkania (ich ilość i długość uzależniona jest od wymagań zamawiającego oraz obszerności zagadnienia, które ma być omówione), które mają na celu przybliżyć konkretny problem lub zagadnienie z zakresu promocji online, marketingu internetowego lub mediów społecznościowych.

>>UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE DORADCZE Z SOCIAL MEDIA<<

Ile kosztuje doradztwo social media?

Cena zależy od wymagań i potrzeb zamawiającego i ustalana jest indywidualnie. Zlecenie z doradztwa social media może być przeprowadzone w formie indywidualnych lub grupowych konsultacji (wtedy rozliczamy się godzinowo, a cena zależna jest od ilości uczestników) lub w formie zleconego projektu mającego na celu analizę konkretnego problemu lub przypadku i zaproponowaniu przeze mnie rozwiązania lub pakietu kilku rozwiązań. Osoby zainteresowane skorzystaniem z usług doradztwa social media zapraszam do kontaktu z doradcą do spraw social media.

Doradztwo social media i co dalej…

A co po skończonym spotkaniu? Osoby, które pracują ze mną, wiedzą, że nie znikam wraz z końcem ostatniej minuty konsultacji. Każdy, kto zdecyduje się na współpracę, liczyć może na moje wsparcie techniczne oraz koncepcyjne po przeprowadzonej konsultacji. Jestem również gotów do podjęcia się przeprowadzenia konkretnych działań (od zaplanowania strategii obecności marki z social media, przez akcje specjalne, po konfigurację reklam czy tworzenie materiałów/treści marketingowych). Potrzebujesz pomocy z zakresu social media? Jesteś we właściwym miejscu!


Michał Kropiński

Dzień dobry, ja tutaj jestem kierownikiem :) Ten i pozostałe artykuły napisałem sam, na podstawie prawdziwych przypadków, z którymi spotkałem się w pracy z moimi klientami. Jeśli chcesz zdobyć więcej wiedzy na temat poruszony w artykule, chcesz umówić konsultację lub potrzebujesz pomocy - napisz do mnie

1 komentarz

Ile kosztuje prowadzenie fanpage’a na Facebooku? - Konsultacje social media · 6 lutego 2020 o 16:50

[…] >>ZOBACZ CZYM NAPRAWDĘ ZAJMUJE SIĘ SPEC OD SOCIAL MEDIA<< […]

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultacje Social Media - elastyczny marketing online EST. 2017