fbpx

Nauka i przekazywanie wiedzy z mediów społecznościowych to dla mnie nie tylko szkolenia biznesowe z social media, ale także działania, które prowadzę z organizacjami pozarządowymi.

Po zeszłorocznych szkoleniach z social media dla Fundacji Viva oraz dla fundacji Szkoła z Klasą przyszła pora na nowe wyzwanie. Tym razem troszkę inne.

budżet partycypacyjny social media szkolenie

Towarzystwo Sąsiedzkie to nowa inicjatywa na mapie stołecznych NGO. Założona przez energetyczne dziewczyny fundacja to odpowiedź na podziały, które z dnia na dzień rosną w naszym społeczeństwie. Ci, którzy słyszeli o tym jak Witold Szabłowski przenosił się w czasie do PRL-u, wiedzą z pewnością, że czasy, w których wpadało się do sąsiadki „po cukier”, już nie wrócą.
Otoczeni przez biura, hostele, punkty Airbnb czy wynajmowane lokale, kompletnie tracimy poczucie sąsiedzkiej i mikrolokalnej wspólnoty. Ale… i na ten problem znaleźć można remedium. I paradoksalnie jest nim internet, któremu wszyscy coraz częściej przyklejamy łatkę zabójcy społecznych stosunków.

>>ZAMÓW PODOBNE WARSZTATY Z SOCIAL MEDIA<<

O tym właśnie chciałbym opowiedzieć podczas moich warsztatów z social media dla fundacji Towarzystwo Sąsiedzkie. Zanim to jednak nastąpi, z chętnymi spotkam się, by omówić trochę inny temat. Już 30 czerwca wieczorem zapraszam do siedziby Towarzystwa Sąsiedzkiego w Alejach Jerozolimskich 117 (między Placem Starynkiewicza a Zawiszy) na warsztaty, podczas których zajmiemy się tematyką promowania projektów Budżetu Partycypacyjnego za pośrednictwem internetu.

Warsztaty z social media budżet partycypacyjny

Na pomysł warsztatów wpadłem, kiedy usłyszałem, że znajoma mojej mamy przegrała głosowanie na swój fantastyczny projekt odnowy podwórka. Projekt pani Joanny przepadł w głosowaniu, przegrywając z propozycjami o wiele mniej atrakcyjnymi, za to opisanymi w sposób bardziej zrozumiały i przejrzysty dla głosujących. Podczas warsztatów opowiem o tym, jak uniknąć błędów, które popełniła pani Joanna, oraz jak sprawić, żeby o projekcie, na którego realizacji nam zależy, usłyszała cała dzielnica, a nawet miasto!

>>ZAMÓW PODOBNE WARSZTATY Z SOCIAL MEDIA<<

Na warsztaty z promowania projektów Budżetu Partycypacyjnego za pośrednictwem internetu, obowiązują zapisy. Szczegóły znajdziecie TU.

Mam nadzieję, że zobaczymy się na szkoleniu! A jeżeli jesteście zainteresowani indywidualnymi konsultacjami lub szkoleniami z zakresu social media, napiszcie do mnie maila lub zadzwońcie!


Michał Kropiński

Dzień dobry, ja tutaj jestem kierownikiem :) Ten i pozostałe artykuły napisałem sam, na podstawie prawdziwych przypadków, z którymi spotkałem się w pracy z moimi klientami. Jeśli chcesz zdobyć więcej wiedzy na temat poruszony w artykule, chcesz umówić konsultację lub potrzebujesz pomocy - napisz do mnie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultacje Social Media - elastyczny marketing online EST. 2017