fbpx

Szkolenie z Zoom

Koronawirus zmienił naszą biznesową rzeczywistość. Czy na stałe, to się okaże. Na razie musimy żyć i pracować w trochę innych warunkach i przenieść część naszych aktywności zawodowych do internetu. Szkolenia i konsultacje online to od wielu lat mój chleb powszedni. Dla wielu osób praca przez internet to jednak kompletnie nowe wyzwanie, które łączy się często z dodatkowym stresem związanym z obsługą narzędzi do telekonferencji. Mam świetną okazję współpracować z osobą, która prowadzi profesjonalne szkolenia z platformy Zoom. Dlatego zapraszam do wejścia w świat zdalnych telekonferencji z ekspertem od Zoom.

zoom szkolenie

Platforma Zoom

Jeszcze kilka miesięcy temu Zoom znany był tylko prawdziwym pasjonatom cyfrowości oraz tzw. digital nomads. To narzędzie zrobiło błyskawiczną karierę w erze koronawirusa. Dołączyło do obowiązkowego zestawu ułatwiającego pracę zdalną obok takich aplikacji jak Skype, Teamviewer, Trello czy kultowa już Jira.

Dlaczego Zoom jest dobry do telekonferencji?

Dlaczego Zoom? Chyba żadna aplikacja nie miała okazji być testowana tak szybko i masowo. Tylko w moim najbliższym otoczeniu Zooma używał zarówno nauczyciel prowadzący nauczanie online w stołecznej szkole, tłumacze realizujący tłumaczenia ustne online czy ekipy z agencji social media. Każda z osób, z którą rozmawiałem, podkreślała niezawodność, wysoką jakość połączenia oraz bardzo rozbudowane opcje dodatkowe. Spotkałem się właściwie z samymi pozytywami. Wśród nich pojawiały się jednak głosy mniej doświadczonych osób, które narzekały, że poznanie wszystkich funkcji aplikacji Zoom i wykorzystanie ich w pełni wymaga chwili czasu lub szkolenia. Stąd pomysł na szkolenie z Zoom!

Szkolenie z Zoom

Profesjonalne szkolenie z Zoom poprowadzi tłumacz konferencyjny i spec od nowych technologii. Samodzielnie przygotował także szkolenie dla osób, które z Zoom nie miały do tej pory do czynienia. Szkolenie może odbyć się w dwóch formułach: dla użytkowników początkujących oraz średniozaawansowanych. Każdą można dopasować do potrzeb bardziej doświadczonych i początkujących użytkowników. Szkolenie, na życzenie klienta, wzbogacone może być o część poświęconą prowadzeniu komunikacji online, którą poprowadzę, przedstawiając sposoby na zwiększanie efektywności pracy zdalnej oraz usprawnianie komunikacji w zespole rozproszonym. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat szkolenia z Zoom, napiszcie do mnie.

1 thoughts on “Szkolenie z Zoom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *