fbpx

Zajęcia w Wyższej Szkole Biznesu

Marzenia się spełniają, i te małe i te trochę większe.

W 2018 roku udało mi się spełnić to o prowadzeniu zajęć w szkole wyższej! Do tej pory organizowałem szkolenia, konsultacje i warsztaty z social media oraz marketingu online. Pracowałem między innymi dla Fundacji Viva, redakcji Tygodnika Siedleckiego czy fundacji Szkoła z Klasą.

W semestrze zima 2018/2019 rozpocząłem swoją przygodę z wykładaniem przedmiotów marketingowych w szkole wyższej. Prowadzę zajęcia z konsultingu i rozwiązywania problemów marketingowych dla międzynarodowej grupy studentów uczących się w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu.

To kompletnie inny sposób opowiadania o marketingu niż ten, który stosowałem podczas konsultacji czy szkoleń z social media. Tym razem wyzwanie jest inne, ponieważ zajęcia prowadzone są w stu procentach w języku angielskim! Jednak to nie komunikacja w języku obcym jest największym sprawdzianem. Okazuje się nim bowiem wytłumaczenie polskiej kultury i realiów biznesowych grupie, w której znajdziemy między innymi obywateli Nepalu, Wietnamu, Sri Lanki, Indii czy Uzbekistanu.

Swoją pracę opieram głównie na case studies z mojego portfolio, w którym znaleźć można kampanie marketingowe dla międzynarodowych marek (Digital Camera Polska, AVIA, Olsen), znanych polskich marek (Młody Technik, Indykpol) czy firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw.

>>UMÓW SIĘ NA SZKOLENIE LUB WARSZTATY Z SOCIAL MEDIA<<

Jak zwykle staram się upiec dwie pieczenie na jednym ogniu i uczenie innych wykorzystuję do samorozwoju. Już po pierwszych zajęciach okazało się, jak niesamowicie inspirujący jest bliski kontakt z osobami wychowanymi w kompletnie innej kulturze biznesowej. W swojej grupie studentów mam między innymi ambitnego Hindusa, który pracuje nad założeniem własnej telewizji internetowej, oraz żyjącego od kilku lat w Polsce Wietnamczyka, który inwestuje pieniądze w branżę gastronomiczną i… gamingową!

Ale wykładanie w szkole wyższej to nie wszystkie nowości w mojej ofercie. Ostatnie dni roku upłynęły mi też na fantastycznych szkoleniach, które przeprowadziłem dla młodzieży biorącej udział w projekcie Szkoła z Klasą. W ramach warsztatów z social media odwiedziłem między innymi Spokotekę (młodzieżową filię biblioteki Ursynoteka) oraz przepiękne Centrum Myśli Jana Pawła II.

Chętni na szkolenie, konsultacje lub warsztaty z social media w 2019 roku? Napiszcie maila do specjalisty od social media!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *