fbpx

Tytuł tego wpisu to cytat z kultowego klasyka. Ma on przypominać, że (jak w filmie Barei) zmiany zazwyczaj kojarzą się negatywnie. To błąd. Świadoma zmiana jest nowym początkiem, oznacza przejście na kolejny poziom. Pokazuje, że czas który nastąpił tuż przed nią, nie był stracony. I to właśnie taka zmiana nadeszła w Konsultacjach Social Media. Po kilku latach działania jako jednoosobowy zespół przyszła pora na rozwój i zmianę. Co ona przyniesie klientom?

pomoc social media

Do tej pory Konsultacje Social Media działały jako indywidualny projekt Michała, który był jego pomysłodawcą. Popularność formuły zaskoczyła samego autora, który wiedział, że zapotrzebowanie na profesjonalne usługi z zakresu mediów społecznościowych jest duże. Nie spodziewał się jednak, że wiele obszarów, nad którymi pracował z klientami, w ogóle nie znajdowało miejsca w ofertach polskich agencji social media. Dzięki wsłuchaniu się w potrzeby klientów, w ciągu pięciu lat działania na polskim rynku powstałą usługa, która jako jedyna dopasowuje się do klienta. Usługa, która pozwala na rozwijanie promocji w internecie w sposób, którego nie oferują inne firmy i freelancerzy. Usługa elastyczna i niestereotypowa. Wyjątkowa od pierwszej rozmowy z klientem do zamknięcia projektu.

Konsultacje Social Media nigdy nie kopiowały cudzych pomysłów. Zawsze stawiały i będą stawiać na innowacyjność. Bez zmian będą realizować najbardziej szalone i nieszablonowe pomysły na szkolenia, konsultacje, kampanie, posty, filmy, landingpage czy mailingi.

Na czym ma polegać zmiana? Od maja 2022 roku Konsultacje Social Media to już nie jeden freelancer – Michał (on skupi się na rozwoju innego projektu), ale zespół. Zespół, który pomoże firmom jeszcze skuteczniej walczyć o uwagę klienta w rozrastającej się cyfrowej dżungli. Jeśli potrzebujecie pomocy z zakresu:

social media
– reklamy w internecie
grafiki do internetu
tworzenia contentu na potrzeby stron internetowych oraz mediów społecznościowych
– tworzenia i opieki nad stronami internetowymi
– nagrywania kursów
montażu filmów
doradztwa z zakresu social media i marketingu online
szkoleń z zakresu social media i marketingu online
– kompleksowej opieki nad projektami online

… to jesteście w dobrym miejscu. Zespół Konsultacje Social Media zaprasza Was do współpracy! Reszta się nie zmieni. Dalej będziecie mogli oczekiwać najwyższej jakości obsługi oraz nieszablonowego i kompleksowego podejścia do swoich problemów. Będziecie mogli także zaglądać tutaj po darmową porcję wiedzy, która będzie regularnie pojawiać się na blogu. Kolejne artykuły już wkrótce!


Konsultacje Social Media

Profesjonalnie pomagamy z mediami społecznościowymi i marketingiem online. Ten i pozostałe artykuły powstały, na podstawie prawdziwych przypadków, z którymi spotkaliśmy się w pracy z klientami. Jeśli chcesz zdobyć więcej wiedzy na temat poruszony w artykule, chcesz umówić konsultację lub potrzebujesz pomocy - napisz do nas

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultacje Social Media - elastyczny marketing online EST. 2017