fbpx

Warsztaty z social media to jeden z najlepszych sposobów nauki obsługi mediów społecznościowych, jaki dostępny jest na rynku.

Nic dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na wybór właśnie takiej formy nauki pod moim okiem. Tym bardziej, że warsztaty z social media są sprawdzoną formułą, która nadaje się zarówno do pracy z ludźmi biznesu, jak i osobami, które dopiero zaczynają swoją przygodę z mediami społecznościowymi.

Profesjonalne warsztaty z social media

Prowadzeniem warsztatów, szkoleń czy konsultacji z social media zajmuję się już od kilku lat. Na mojej stronie można znaleźć kilka case study czy przykładów realizacji. W tym czasie zorientowałem się, że warsztaty z social media to druga najchętniej wybierana przez uczących się formuła nauki (pierwszą są konsultacje z mediów społecznościowych). Dlaczego warsztaty z social media?

>>ZORGANIZUJĘ DLA CIEBIE WARSZTATY Z SOCIAL MEDIA<<

Każdy, kto choć raz uczestniczył w jakichkolwiek warsztatach wie, że możliwość aktywnego uczestnictwa w zajęciach jest elementem, który sprawia, że właśnie taka formuła nauki ma największą przewagę nad np. tradycyjnymi szkoleniami. Oczywiście nie dyskredytuje to absolutnie formuły szkoleń z social media, która świetnie sprawdza się np. w bardzo dużych grupach i pozwala na przekazanie bardzo konkretnego i szczegółowego wycinka wiedzy na temat mediów społecznościowych. Jednak to właśnie warsztaty z social media cieszą się największą popularnością.

Warsztaty social media – tematy

Jaki może być temat warsztatów z mediów społecznościowych? Dobre pytanie! Bo prawda jest taka, że temat tak naprawdę zależy od potrzeb zamawiającego. Oczywiście na rynku królują warsztaty z obsługi reklamy w social media i nie ma w tym nic dziwnego, bo z biznesowego punktu widzenia te właśnie szkolenia wydają się organizatorom najbardziej dochodowe. Nie zapominajmy jednak, że social media i promocja za pośrednictwem internetu to nie tylko domena dużych agencji czy gigantycznych działów marketingu w dużych korporacjach. Niesamowitą siłą internetu jest to, że narzędzia, jakie oferuje ekosystem mediów społecznościowych, można wykorzystać do wielu, często bardzo abstrakcyjnych celów. To nie miejsce na głębsze rozważania na ten temat (obiecuję oddzielny post blogowy, w którym przedstawię część swojego doświadczenia), ale zainteresowanym zdradzę, że prowadziłem warsztaty z social media nie tylko dla ludzi biznesu, ale także dla:

nauczycieli, którym pokazywałem, jak ich uczniowie spędzają wolny czas w sieci,
uczniów i studentów, którym doradzałem jak z użyciem social media mogą promować swoją działalność wolontariusza,
bezrobotnych, którzy chcieli wykorzystać siłę social media do promocji swojej jednoosobowej działalności gospodarczej,
headhunnterów, którym pokazywałem, jak dzięki social media usprawnić proces rekrutacyjny,
osób, które chciały pozyskać poparcie dla swojego projektu w budżecie partycypacyjnym.

Warsztaty i szkolenia z social media przez Skype

Zdaję sobie sprawę, z tego, że wiele osób, które chciałyby skorzystać z usługi konsultacji czy warsztatów social media, nie ma możliwości spotkać się ze mną osobiście. Ale od czego mamy nowoczesne technologie? Wielokrotnie prowadziłem warsztaty social media przez Skype czy inny komunikator internetowy. Co więcej, miałem okazję prowadzić konsultacje czy warsztaty z social media w formie telekonferencji nie tylko z osobami pracującymi w najodleglejszych od Warszawy zakątkach Polski (pozdrawiam Nowy Sącz), ale też z klientami z zagranicy.

>>NAJLEPSZE WARSZTATY Z SOCIAL MEDIA<<

Jeśli zatem poszukujesz kogoś, kto profesjonalnie zorganizuje dla Ciebie lub Twojej ekipy/podopiecznych/zleceniodawców warsztaty z social media, to zapraszam do kontaktu ze mną. Gwarantuję, że oferuję najbardziej oryginalne szkolenia, konsultacje i warsztaty z social media. Wystarczy napisać do mnie maila lub zadzwonić i umówić się na warsztaty z social media.


Michał Kropiński

Dzień dobry, ja tutaj jestem kierownikiem :) Ten i pozostałe artykuły napisałem sam, na podstawie prawdziwych przypadków, z którymi spotkałem się w pracy z moimi klientami. Jeśli chcesz zdobyć więcej wiedzy na temat poruszony w artykule, chcesz umówić konsultację lub potrzebujesz pomocy - napisz do mnie

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Konsultacje Social Media - elastyczny marketing online EST. 2017