fbpx

Jak odzyskać dostęp do fanpage?

Jeśli macie problem z dostępem administracyjnym do Facebooka, to szczerze Wam współczuję. Ja sam nie miałem takich przygód, ale uczestniczyłem w kilku, pomagając swoim klientom. Podzielę się z Wami moim doświadczeniem i w tym wpisie blogowym opowiem w kilku słowach, z jakiego powodu można stracić dostęp do firmowego konta na Facebooku i jak go odzyskać.skradziony fanpage

Każdy z przykładów jest realny i dotyczy klientów o kompletnie innym profilu działalności.

Problem z brakiem administratora na fanpage – redaktor zamiast administratora

Zaczniemy od najbardziej nietypowego problemu. Jedna z moich nowych klientek (osoba prywatna prowadząca bloga) postanowiła, że chce połączyć dwa istniejące fanpage, na których ma w sumie kilka tysięcy fanów. Miałem dla niej wykonać proces łączenia fanpage i w tym celu poprosiłem klientkę o przyznanie mi dostępów administracyjnych (tylko administrator może łączyć fanpage!) do obu stron. Jakie było nasze zaskoczenie, gdy okazało się, że klientka na jednym z fanpage ma tylko dostęp „redaktor”, a żadne inne stopnie nie były dostępne.
Po szybkim rozeznaniu okazało się, ze problem z posiadaniem tylko dostępu redaktora do fanpage to dość powszechna sprawa. Jak temu zaradzić? O tym za moment, najpierw zerknijmy na kolejny problem.

jak odzyskać fanpage

Screen potwierdzenia przyznania dostępu administracyjnego jednemu z moich klientów.

Włamanie na fanpage

Drugim przykładem z mojego portfolio jest utracenie przez klienta dostępu do konta administracyjnego poprzez włamanie z zewnątrz. W tym wypadku klient skontaktował się ze mną, po tym jak na stronę, którą zarządzał (duża instytucja w jednym z polskich miast), włamali się hakerzy z Filipin. Hakerzy po przejęciu konta zaczęli zamieszczać na nim różnego rodzaju treści, o dziwo nie o charakterze erotycznym (czyżby Facebook był bardziej wyczulony na cenzurowanie golizny niż bezpieczeństwa dostępów swoich klientów?). Właściciele konta mieli związane ręce, a ich kontakt z Facebookiem był dodatkowo utrudniony, o czym też za moment.

Fanpage skradziony przez byłego pracownika

I ostatni przykład, czyli kradzież dostępu do fanpage przez byłego pracownika firmy, co często też pokrywa się z odejściem pracownika, który „kiedyś zakładał fanpage wiele lat temu”. Ile razy słyszałem to zdanie? Nie zliczę. Wiem, że w tym wypadku duża sieć restauracji, dla której pracowałem, zgłosiła najpierw sprawę na policję. Kiedy to nic nie pomogło, właściciel marki zwrócił się o pomoc do mnie, a ja w jego imieniu skontaktowałem się z Facebookiem.

Gdzie zgłosić, że straciło się dostęp do fanpage?

Oczywiście do Facebooka! Bo realnie to tylko jego helpdesk jest w stanie pomóc w tej sytuacji. Jak zgłosić do Facebooka utracenie dostępu administracyjnego i równocześnie zawnioskować o przyznanie go z powrotem? Mamy na to dwa sposoby: kontakt z Facebookiem poprzez formularz kontaktowy lub poprzez chat z doradcą. Uzyskanie kontaktu z Facebookiem przez formularz może trwać nawet kilka tygodni (serio), a czas przecież leci! Najszybszą drogą zgłoszenia problemu jest zatem chat z doradzą, ale… no właśnie, nie ma tak dobrze.

odzyskiwanie fanpage

Screen z mojej korespondencji z Facebookiem dotyczącej skutecznego odzyskania fanpage dla klienta.

Po pierwsze, chat trzeba znaleźć, a wiem, że każdemu użytkownikowi (w zależności od systemu operacyjnego, wersji Facebooka czy przeglądarki) sekcja Pomocy Facebooka wyświetla się inaczej. Generalnie swoje poszukiwania powinniście rozpocząć TU, czyli od Facebook Help Center. Najlepiej zescrollować ekran do dołu strony i kliknąć opcję Rozpocznij koło zakładki „Znajdź odpowiedzi lub skontaktuj się z działem pomocy”. Potem lądujecie na stronie, na której znajduje się kilka kafelków, a pod nimi link do chatu.

Po kolejnym kliknięciu powinien ukazać się formularz kontaktowy!

Problem w tym, że sam kontakt z chatem dostępny jest wyłącznie dla osób, które kiedykolwiek emitowały reklamę na Facebooku (tu właśnie utkwił klient, któremu konto ukradli hakerzy). Przy samym wypełnianiu formularza musimy podać między innymi identyfikator konta reklamowego (jak znaleźć facebookowy identyfikator konta reklamowego? To kilkucyfrowy numer, który znajdziecie w menadżerze reklam koło nazwy swojego konta). Brak konta lub wcześniejszych płatności równa się niemożliwości skontaktowania się z Facebookiem. Co jeśli konto mamy? Po chwili w naszym oknie Messenger powinien uruchomić się chat z realną osobą, nie botem, posługującą się językiem polskim. Tu już możecie spokojnie porozmawiać z konsultantem i przedstawić mu swój problem. Od razu przygotujcie się na to, że w celu odzyskania dostępu do fanpage będziecie musieli przesłać Facebookowi stosowne dokumenty. W skrócie są to oświadczenia o prawie do posługiwania się znakiem towarowym (w przypadku marki) lub skany dowodów osobistych administratora i tak zwanego świadka (w przypadku osoby prywatnej). Wszystko uzupełniamy stosownym oświadczeniem zawierającym klauzulę o tym, że poświadczamy prawdę. Pełną oficjalną listę wymaganych przez Facebooka dokumentów przestawiam poniżej:

„Kopia ważnego wydanego przez rząd dokumentu tożsamości ze zdjęciem, takiego jak aktualne prawo jazdy lub paszport, osoby podpisującej oświadczenie. Proszę sprawdzić różne rodzaje identyfikatorów, które akceptujemy w Centrum pomocy: https://www.facebook.com/help/159096464162185?ref=cr2.
Podpisane oświadczenie osoby posiadającej wystarczającą wiedzę i autorytet w tej sprawie, zawierające wszystkie poniższe elementy:
– opis stosunku wnioskodawcy do Strony (oraz upoważnienie do żądania zmiany osoby (osób), która zarządza Stroną, w zależności od przypadku);
– nazwisko aktualnej osoby (osób), które zarządzają Stroną, stosownie do przypadku;
– stosunek powyższej osoby (osób) do Strony;-Wyjaśnienie Państwa prośby oraz czy doszło do rozwiązania stosunku pracy i/lub stosunku biznesowego z osobą(-ami) wymienioną(-ymi), w zależności od przypadku;
– wszelka dokumentacja potwierdzająca wniosek, w tym akt zgonu LUB oświadczenie radcy prawnego o przeniesieniu praw własności strony];
– prośba o usunięcie strony z obecnego Menedżera Firmy;
– imię i nazwisko, email oraz link do profilu na Facebooku osoby, które była/jest obecnie administratorem na Stronie;
– klauzula pod groźbą kary krzywoprzysięstwa, która ma być częścią oświadczenia:
«Oświadczam pod groźbą kary krzywoprzysięstwa, że podane informacje są prawdziwe i dokładne»”.

Czy to wszystko? Teoretycznie tak. Po przygotowaniu dokumentów możecie znów otworzyć chat według opisanego powyżej sposobu i przesłać dokumenty konsultantowi, z którym się połączycie.
Choć z Facebookiem musicie być przygotowani na niespodzianki. Na przykład na to, że Facebook potwierdzi przywrócenie dostępu administracyjnego (takie potwierdzenie otrzymujecie mailowo), a tego nie zrobi… Na szczęście, po otrzymaniu maila od Facebooka możecie się kontaktować z nimi już tą drogą. W razie problemów zawsze możecie napisać do mnie i umówić się na konsultację z social media związaną z odzyskiwaniem konta na Facebooku.

194 thoughts on “Jak odzyskać dostęp do fanpage?

 • Bardzo przydatny artykuł, jednak co zrobić gdy nie było się aktywnym w emitowaniu reklam? Znalazłam się w takiej sytuacji, że zostałam „wyrzucona” z niewiadomych przyczyn z roli administratora na mojej stronie. Póki co ma ona około 500 fanów, jednak zależało by mi żeby zachować tę stronę i jej nazwę.

  Pozdrawiam Asia

 • Mam ten sam problem. Nie byłam emitentem reklam i straciłam dostęp do strony mojej firmy, ponieważ jedyny administrator usunął swoje konto, a teraz już nie pracuje w naszej firmie. Nie wiem w jaki sposób mogę szybko odzyskać dostęp do strony.

  • Dzień dobry. To częsty przypadek wśród moich klientów. Na szczęście wszystkiemu da się zaradzić. Odzywam się do Pani mailowo! 🙂

 • Witam, zamówiłem podstawową reklamę, ale nadal nie widzę możliwości czatu z konsultantem. Czy musi minąć jakiś okres czasu od rozpoczęcia reklamowania, do momentu aż ta opcja się pojawi ?

  Pozdrawiam
  Przemek

  • Panie Przemysławie. Teoretycznie chat powinien być dostępny od razu, ale proszę poczekać moment i np. spróbować z innej przeglądarki. Jeśli będą wciąż problemy i nie uda się Panu to proszę o kontakt na adres michal@konsultacjesocialmedia.pl

   Pozdrowienia 🙂

 • Mam ten sam problem. Włamanie na konto prywatne na FB, usunięcie go chyba przez hakerów i tym samym brak dostepu do fanpage firmowego.

  • Pani Doroto. Niestety ostatnio to istna plaga! Na szczęście wszystkiemu da się zaradzić. Odzywam się do Pani mailowo! 🙂

 • Czy założenie drugiego konta na fb i przyznaniu mu roli administratora nie załatwia problemu w przyszłości?

  • Wydawałoby się to najprostszym rozwiązaniem, jednak tak nie jest, bo na drugie konto też można sie włamać (a to ostatnio najczęstsza przyczyna utraty dostępów do fanpage). Mam w planach wkrótce opublikować bloga na temat skutecznego zabezpieczenia się przed włamaniem na fanpage, tam wszystko wyjaśnię 🙂

 • Witam, skradziono fanpage mojej firmy od kilku dni próbuje znaleźć chat, niestety mimo, ze reklamy były emitowane, nie mogę tego znaleźć, proszę o kontakt

 • Dzień dobry , usunęłam jeden z fanpage połączony z kontem głównym . Utraciłam całkowity dostęp do fanpagu SunLoox. Chciałam bym odzyskać utracony fanpage i dostęp. 😔

  • Dzień dobry, dziękuje za pozostawienie komentarza. Kontaktuję się z Panią w tej sprawie mailowo 🙂

 • Dzien dobry, ja tez stracilam dostęp do swojego Fanpag’a. Dawno na niego nie zaglądałam, chcialam dzis zmienić zdjęcie w tle i dodać wpis i okazalo się, ze nie mam do niego dostępu.

 • Usunęłam przez przypadek siebie jako administratorkę strony na swoim fan pagu. Jak przywrócić opcję by można było zarządzać swoją stroną. Facebook nie odpowiada na moje pytanie. Pomocy!

   • Witam. Mam problem. Nie wiem jak, ale zmieniła się moja rola na stronach które prowadzę. Na jednej byłem administratorem tylko ja, i teraz z poziomu moderatora nie mogę powrócić do funkcji administratora.

    Na drugiej natomiast również byłem administratorem i także stałem się jedynie moderatorem przez co nie mogę tworzyć postów. W tym przypadku mam jeszcze dwóch administratorów. Kolega usunął mnie z roli moderatora, po czym na nowo zaprosił do bycia administratorem. Niestety pomimo mojej akceptacji, po dodaniu „administratora” znów widnieję jako moderator…

    Proszę o pomoc

 • Dzień dobry, podejrzewam ze tak samo usunęłam siebie jako administratora:( nie mam jak wejść na profil firmowy. Proszę o pomoc

 • Dzień dobry
  My również utraciliśmy dostęp do naszego fanpage po włamaniu na konto prywatne. Strona działa od 2012 roku i szkoda by było zaczynać od nowa. Czy możemy prosić o pomoc?

 • Witam, mam taki problem. Mianowicie, prowadzę stronę na Fb od kilku lat, jest tam niewiele ponad 600 polubień. Niestety, teraz całkowicie wywaliło mnie z administratora, drugim administratorem była koleżanka, która teraz również utraciła dostęp. Nigdy nie były zamawiane żadne reklamy. Bardzo proszę o pomoc

 • Proszę o pomoc, straciłem uprawnienia administratora na fanpage’u. Nie widzę możliwości jakiegokolwiek kontaktu z Facebookiem. Nie bardzo wiem co robić.

 • Dzień dobry, mam ten sam problem. Prowadziłam razem z drugą osobą stronę na fb i z dnia na dzień oboje straciliśmy do niej dostęp. Bardzo proszę o kontakt.

 • Dzień dobry, uprzejmie proszę o kontakt w sprawie utraconego konta na FB i co za tym idzie fanpage firmy, który był połączony z kontem prywatnym.

  • Dzień dobry, dziękuję za wizytę na mojej www i komentarz. Kontaktuję się z Państwem drogą mailową!

 • Dzień dobry, proszę o kontakt w sprawie utraconego fanpage klubu sportowego na facebooku. Miał on ponad 6k polubień, z dnia na dzień fanpage znikł tak jakby nigdy go nie było.

 • Witam, potrzebowałbym pomocy w odzyskaniu konta firmowego. W kwietniu ubiegłego roku zostało dokonana włamanie na moją pocztę u usunięte konto prywatne jak i straciłem przez to dostęp do administracji konta firmowego gdzie mam prawie 1200 obserwujących. Po wielu próbach jakiegoś kontaktu z FB nic to nie dało i czasowo odpuściłem. Często się reklamowałem na FB więc myślę że z Pana pomocą by się udało odzyskać konto. Proszę o kontak i dziękuje

 • Dzień dobry,potrzebuję pomocy przy odzyskaniu 2 stron które straciłam kilka tygodni temu,kontaktowałam sie z fb ale do dzś nic to nie dało, skończyło sie na obiecankach.Prosze o pomoc

  • Dziękuje Pani za komentarz. Wygląda to na błąd Facebooka (z podobnym miała też problem moja inna klientka). Kontaktuję się z Panią mailowo.

 • Proszę o pomoc w odzyskaniu pełnego dostępu do fanpage’a. Po przekazaniu strony przez osobę, która nią zarządzała nie mogę wykonać żadnej aktywności na stronie (jestem administratorem). Pozdrawiam

  • Panie Przemysławie, to rzeczywiście dość nietypowy przypadek. Kontaktuje się z Panem mailowo.

 • Dzień dobry,
  W grudniu 2020r włamano się na konto jednego z administratorów mojej strony i została ona przejęta przez hakera. Niestety, tak jak zdecydowana większość zgłaszających podobny problem, ja również nie zamieszczałam reklam.
  Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage`a.

 • Witam, proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage’a. Usunęłam siebie z roli administratora i jestem obecnie redaktorem i nic nie mogę zrobić. Nie dodawałam również reklam na fb. Pozdrawiam

 • Dzień dobry, Podobnie jak u innych Państwa. Utrata roli administratora, brak kampanii reklamowych wcześniej. Czy moze Pan pomóc w tej sprawie

 • Dobry wieczór,
  mam podobny problem jak pozostali komentujący. Jakiś czas temu straciłam dostęp do swojego fanpage, chciałabym go odzyskać. Przez brak dostępu do swojego fanpage mam problem z kontem na IG (wprowadzono ograniczenia). Niestety nie korzystałam z reklam fb.
  Będę wdzięczna za kontakt.
  Pozdrawiam, Ina

 • Proszę o kontakt. Sytuacja jak większość powyżej. Straciłem dostęp do strony. Zero pomocy, odpowiedzi ze strony facebooka

 • Szanowny Panie,
  analogicznie do powyższych problemów właśnie się zorientowałam, że nie mam władzy nad moim fanpejdżem – ponieważ mam ponad 1000 fanów nie chciałabym go stracić, czy moge liczyć na pomoc?

 • Dzien dobry,
  Dzis wlamano mi sie na konto prywatne – usunieto a tym samym stracilam dostep do funpaga ;/ korzystalam reklam
  Prosze o pomoc !

 • Bardzo proszę o kontakt w celu pomocy odzyskania skradzionego konta prywatnego a tym samym utratę fanpage mojej firmy.

 • Szanowny Panie Michale,
  przesłałam Panu email z uprzejmą prośbą o kontakt. Problem: utrata roli Administratora Fanpage (jedynego).

 • Dzień dobry,
  w piątek 3 dni temu włamano się na konto jednego z administratorów mojej strony i została ona przejęta przez hakera. Niestety, tak jak większość zgłaszających podobny problem, ja również nie zamieszczałam reklam. Haker zmienił uprawnienia administratorów na redaktorów.
  Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage`a.

 • Dzień dobry,

  też jestem w rudnej sytuacji. Osoba, która była kiedyś adminem strony przez przypadek usunęła z niej siebie i mnie i teraz nikt nie może dostać się na stronę. Jesteśmy w kropce. Mamy tam trochę lajków i szkoda nam tej strony, nie chcielibyśmy zakładać nowej.

  • Dzień dobry, dziękuje za komentarz. Ta sprawa wygląda na dość prostą do rozwiązania, przesyłam do Pani maila.

 • dzień dobry, usunęłam się jako administrator z funpage a chciałam tylko zmienić administratora, wielka prośba o pomoc, jak to cofnąć :-)dziękuję

 • Witam dzisiaj ktoś włamał sie na moje konto i odłączył moje konto firmowe od mojego profilu. Straciłem nad nim zupełnie kontrolę. Czy mogę prosić o pomoc.

 • Również proszę o kontakt w podobnej sprawie. Ktoś włamał się na moje osobiste konto zmieniając hasło oraz adres mailowy, a co za tym idzie nie mam możliwości odzyskania hasła. Niestety byłam jedynym administratorem konta firmowego i nie mam możliwości zalogowania.

 • Dzień dobry, dziwna sprawa… nagle nie mam w swoich stronach Strony, którą tworzyłam i byłam jej jedynym administratorem. Szukam jak się skontaktować przez chat ale on mi się nigdzie nie wyświetla… dwie reklamy kupowałam i je widzę na swoim głównym koncie. Nie było żadnego przejęcia strony, wygląda to na jakiś błąd po prostu… 🙁

 • Usunąłem przez przypadek siebie jako administratorkę strony na swoim fan pagu. Jak przywrócić opcję by można było zarządzać swoją stroną. Nie byłem reklamodawcą, więc chata nie widzę.
  Proszę o pomoc
  Michał

 • Dzień dobry
  9 marca włamano się na konto jednego z administratorów strony i została ona przejęta przez hakera. Niestety, tak jak większość zgłaszających podobny problem, również nie zamieszczaliśmy reklam. Haker zmienił uprawnienia administratorów na analityków.
  Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu strony

 • Witam dzisiaj zostalo zhakowane moje konto na fb! udalo mi sie konto odzyskac ale niestety nie dostalem uprawnien jako administrator do mojego funpage i nie moge nic zrobic!

 • Dzień dobry , również proszę o pomoc, haker przejął moja strone firmowa fb, został dopisany administrator, a w centrum reklam dopisany moderator, byłam jedyna osoba devydujaca tam, a teraz jestem pozbawiona nie których funkcji, nie mogę odpiąć nawet kart kredytowych zapisanych, oraz dostałam na email potwierdzenie zaplanowanej reklamy, oczywiście nie przeze mnie, pomocy!!

 • Witam niestety mam ten sam problem. Omyłkowo skasowałam sama siebie z funkcji admina na własnej grupie na fb 🙁 nie wiem jak to się stało. Jedno kliknięcie i już nie mam żadnych uprawnień. Bardzo proszę o kontakt. Niestety nie posiadam konta reklamowego na fb…

  • Dzień dobry, niestety nie mam możliwości pomocy z grupami, musi się Pani uzbroić w cierpliwość i polować z innego konta na to aż FB „zwolni” admina 🙁

 • Witam
  Wczoraj wieczorem na skutek „naruszenia standardów społecznościowych” (cokolwiek to znaczy) niestety zostało moje prywatne konto wyłączone i musiałam przesłać zdjęcie – selfie. Obecnie konto jest w weryfikacji.
  Z kontem prywatnym połączone mam stronę gminy w której pracuję (taka lokalna społeczność, na której publikujemy różne ogłoszenia dla mieszkańców). Byłam tam jedynym administratorem i obecnie nie mam dostępu do tej strony. Stronę może redagować koleżanka z pracy, która ma funkcję redaktora.
  Jakie jest wyjście z sytuacji bo boje się, że moje konto to już raczej stracone będzie. Czy można jakoś wystąpić do FB o zmianę uprawnień dla koleżanki żeby mogła być administratorem? nie mamy konta reklamowego

 • Niestety powodem zablokowania może być wysyłanie prośby do znajomych na prywatnym koncie fb o lajkowanie występu mojej siostrzenicy, która bierze udział w konkursie.

 • Witam proszę o wsparcie w calu odzyskiwania roli administratora . Usunęłam siebie przez przypadek, kolega został jako Redaktor i nie może nic zrobić :(.
  Z góry dziękuje za pomoc 😉

 • Dzień dobry,

  nagle straciłam dostęp administratora do swojej strony (po próbie połączenia strony z Instagramem). Próbowałam kontaktu z Supportem (nie przez chat, a przez formularz kontaktowy). Niestety jedyna odpowiedź, która przyszła to link do artykułu jak odzyskać swoje hasło. Ja hasło znam, ale pod prywatnym kontem nie mam władzy do swojej strony. Czy mogę prosić o pomoc? Pilna sprawa, jestem w trakcie promocji książki, która niebawem ma premierę. Dziękuję.

 • Witam, mnie po ostatniej zmianie interface na wszystkich fanpagach moje konto z Administratora zostało zdegradowane do Moderatora. Nawet jak drugi Administrator je usunął i dodał ponownie jako Administratora to pojawiło się i tak jako Moderator. Edytować roli się też nie da. Facebook jest poprostu cudny w swoim „ulepszaniu” co tydzień czegoś. Niestety na niektórych fanpagach było tylko moje konto admina.

 • Dzień dobry, byłam jedynym administratorem strony fundacji. Od wczoraj jestem moderatorem, a oczywiście tego nie zmieniałam. Czy mogę prosić o pomoc.

 • Dobry wieczór. U mnie ten sam problem… zorientowałam się niedawno ze nie mogę zmienić żadnych ustawień na moim fanpejdzu- brak uprawnień . Proszę o kontakt.

 • Witam moje konto na fb zostało zhakowane, udalo mi sie odzyskac dostęp do konta, ale na stronie zostałam zdegradowana do roli moderatora i nie potrafię zmienić by znowu zostać administraotrem, jako moderator nie mogę nic zmienić, nie mogę naprawić tego co pozmieniał haker, proszę o kontakt mailowy w tej sprawie.

 • Panie Michale,

  z wszystkich fanpage’y które prowadzę zostałam z administratora zrobiona moderatorem. Ja przywrócić rolę administratora? Na jednym z fanpage’y tylko ja byłam administratorem, co wtedy mogę zrobić?

 • Dzień dobry,
  proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage’a. Usunęłam siebie z roli administratora, byłam jedynym administratorem strony i nic nie mogę zrobić. Pozdrawiam

 • Witam Panie Michale, u mnie nikt się nie włamał, nikt nic mi nie zrobił, sam zamieniłem swoją funkcję z administratora na redaktora, sądziłem, że fb automatycznie zamieni funkcję moją i mojej żony i że ona zostanie administratorem. Sądziłem, że nie ma możliwości aby strona była bez administratora, więc Fb niejako z automatu doda/zamieni funkcję tak aby zawsze był jeden administrator… Niestety nic podobnego, poprostu utraciliśmy możliwość administrowania stroną i co więcej nie mogę sobie z tym samodzielnie poradzić więc proszę Pana o pomoc. 🙂

 • Witam. Podobnie jak Pan wyżej sama zmieniłam na stronie funkcje z administratora na moderatora. Proszę o pomoc jak wrócić spowrotem do funkcji administratora strony🙈. Pozdrawiam

  • Dzień dobry, dziękuje za odwiedziny na konsultacje social media oraz komentarz. Kontaktuję się z Panią mailowo 🙂

  • Dziękuję za odwiedziny i komentarz, kontaktuję się z Panią mailowo w sprawie Pani problemów z administratorem na FB 🙂

 • Dobry wieczór. U mnie niestety ten sam problem…brak uprawnień do strony salonu kosmetycznego, który prowadzę. Koleżanka ma tylko dostęp jako moderator. Proszę o kontakt.

 • Witam serdecznie facebook zmienił mnie z administratora na moderatora. Zamieszałam reklamy płatne. Jest tylko jeden administrator strony, więc teraz nie ma żadnego. Od kilu lat fanpage był edytowany z konta stworzonego tylko na potrzeby utworzenia strony, nie był podpięty do rzeczywistego konta. Po próbie zmiany funkcji pokazuje się błąd „Przepraszamy, podczas aktualizacji tej roli wystąpił błąd”.

 • Witam serdecznie. Osobiście zrobiłam ten błąd – odpięłam się z roli administratora chcąc uczynić to na innym koncie… Proszę o kontakt i pomoc.

 • Witam. Utraciliśmy dostęp do fanpage tzn mam rolę „Moderator” zamiast „Administrator”, nie wiemy jak to się stało. Znaleźć formularz kontaktowy do Facebooka graniczy z cudem. Skorzystaliśmy z jakiegoś ale na koniec wyskoczyło „OPINIA wysłana” hehe opinia i nigdzie nie mam potwierdzenia wysłania tego zgłoszenia więc pewnie odpowiedzi się nie doczekam. Proszę o pomoc

 • Witam Serdecznie
  Utraciłem dostęp do konta prywatnego oraz do firmowego fanpegu. Proszę o kontakt. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *