fbpx

Jak odzyskać dostęp do fanpage?

Jeśli macie problem z dostępem administracyjnym do Facebooka, to szczerze Wam współczuję. Ja sam nie miałem takich przygód, ale uczestniczyłem w kilku, pomagając swoim klientom. Podzielę się z Wami moim doświadczeniem i w tym wpisie blogowym opowiem w kilku słowach, z jakiego powodu można stracić dostęp do firmowego konta na Facebooku i jak go odzyskać.skradziony fanpage

Każdy z przykładów jest realny i dotyczy klientów o kompletnie innym profilu działalności.

Problem z brakiem administratora na fanpage – redaktor zamiast administratora

Zaczniemy od najbardziej nietypowego problemu. Jedna z moich nowych klientek (osoba prywatna prowadząca bloga) postanowiła, że chce połączyć dwa istniejące fanpage, na których ma w sumie kilka tysięcy fanów. Miałem dla niej wykonać proces łączenia fanpage i w tym celu poprosiłem klientkę o przyznanie mi dostępów administracyjnych (tylko administrator może łączyć fanpage!) do obu stron. Jakie było nasze zaskoczenie, gdy okazało się, że klientka na jednym z fanpage ma tylko dostęp „redaktor”, a żadne inne stopnie nie były dostępne.
Po szybkim rozeznaniu okazało się, ze problem z posiadaniem tylko dostępu redaktora do fanpage to dość powszechna sprawa. Jak temu zaradzić? O tym za moment, najpierw zerknijmy na kolejny problem.

jak odzyskać fanpage

Screen potwierdzenia przyznania dostępu administracyjnego jednemu z moich klientów.

Włamanie na fanpage

Drugim przykładem z mojego portfolio jest utracenie przez klienta dostępu do konta administracyjnego poprzez włamanie z zewnątrz. W tym wypadku klient skontaktował się ze mną, po tym jak na stronę, którą zarządzał (duża instytucja w jednym z polskich miast), włamali się hakerzy z Filipin. Hakerzy po przejęciu konta zaczęli zamieszczać na nim różnego rodzaju treści, o dziwo nie o charakterze erotycznym (czyżby Facebook był bardziej wyczulony na cenzurowanie golizny niż bezpieczeństwa dostępów swoich klientów?). Właściciele konta mieli związane ręce, a ich kontakt z Facebookiem był dodatkowo utrudniony, o czym też za moment.

Fanpage skradziony przez byłego pracownika

I ostatni przykład, czyli kradzież dostępu do fanpage przez byłego pracownika firmy, co często też pokrywa się z odejściem pracownika, który „kiedyś zakładał fanpage wiele lat temu”. Ile razy słyszałem to zdanie? Nie zliczę. Wiem, że w tym wypadku duża sieć restauracji, dla której pracowałem, zgłosiła najpierw sprawę na policję. Kiedy to nic nie pomogło, właściciel marki zwrócił się o pomoc do mnie, a ja w jego imieniu skontaktowałem się z Facebookiem.

Gdzie zgłosić, że straciło się dostęp do fanpage?

Oczywiście do Facebooka! Bo realnie to tylko jego helpdesk jest w stanie pomóc w tej sytuacji. Jak zgłosić do Facebooka utracenie dostępu administracyjnego i równocześnie zawnioskować o przyznanie go z powrotem? Mamy na to dwa sposoby: kontakt z Facebookiem poprzez formularz kontaktowy lub poprzez chat z doradcą. Uzyskanie kontaktu z Facebookiem przez formularz może trwać nawet kilka tygodni (serio), a czas przecież leci! Najszybszą drogą zgłoszenia problemu jest zatem chat z doradzą, ale… no właśnie, nie ma tak dobrze.

odzyskiwanie fanpage

Screen z mojej korespondencji z Facebookiem dotyczącej skutecznego odzyskania fanpage dla klienta.

Po pierwsze, chat trzeba znaleźć, a wiem, że każdemu użytkownikowi (w zależności od systemu operacyjnego, wersji Facebooka czy przeglądarki) sekcja Pomocy Facebooka wyświetla się inaczej. Generalnie swoje poszukiwania powinniście rozpocząć TU, czyli od Facebook Help Center. Najlepiej zescrollować ekran do dołu strony i kliknąć opcję Rozpocznij koło zakładki „Znajdź odpowiedzi lub skontaktuj się z działem pomocy”. Potem lądujecie na stronie, na której znajduje się kilka kafelków, a pod nimi link do chatu.

Po kolejnym kliknięciu powinien ukazać się formularz kontaktowy!

Problem w tym, że sam kontakt z chatem dostępny jest wyłącznie dla osób, które kiedykolwiek emitowały reklamę na Facebooku (tu właśnie utkwił klient, któremu konto ukradli hakerzy). Przy samym wypełnianiu formularza musimy podać między innymi identyfikator konta reklamowego (jak znaleźć facebookowy identyfikator konta reklamowego? To kilkucyfrowy numer, który znajdziecie w menadżerze reklam koło nazwy swojego konta). Brak konta lub wcześniejszych płatności równa się niemożliwości skontaktowania się z Facebookiem. Co jeśli konto mamy? Po chwili w naszym oknie Messenger powinien uruchomić się chat z realną osobą, nie botem, posługującą się językiem polskim. Tu już możecie spokojnie porozmawiać z konsultantem i przedstawić mu swój problem. Od razu przygotujcie się na to, że w celu odzyskania dostępu do fanpage będziecie musieli przesłać Facebookowi stosowne dokumenty. W skrócie są to oświadczenia o prawie do posługiwania się znakiem towarowym (w przypadku marki) lub skany dowodów osobistych administratora i tak zwanego świadka (w przypadku osoby prywatnej). Wszystko uzupełniamy stosownym oświadczeniem zawierającym klauzulę o tym, że poświadczamy prawdę. Pełną oficjalną listę wymaganych przez Facebooka dokumentów przestawiam poniżej:

„Kopia ważnego wydanego przez rząd dokumentu tożsamości ze zdjęciem, takiego jak aktualne prawo jazdy lub paszport, osoby podpisującej oświadczenie. Proszę sprawdzić różne rodzaje identyfikatorów, które akceptujemy w Centrum pomocy: https://www.facebook.com/help/159096464162185?ref=cr2.
Podpisane oświadczenie osoby posiadającej wystarczającą wiedzę i autorytet w tej sprawie, zawierające wszystkie poniższe elementy:
– opis stosunku wnioskodawcy do Strony (oraz upoważnienie do żądania zmiany osoby (osób), która zarządza Stroną, w zależności od przypadku);
– nazwisko aktualnej osoby (osób), które zarządzają Stroną, stosownie do przypadku;
– stosunek powyższej osoby (osób) do Strony;-Wyjaśnienie Państwa prośby oraz czy doszło do rozwiązania stosunku pracy i/lub stosunku biznesowego z osobą(-ami) wymienioną(-ymi), w zależności od przypadku;
– wszelka dokumentacja potwierdzająca wniosek, w tym akt zgonu LUB oświadczenie radcy prawnego o przeniesieniu praw własności strony];
– prośba o usunięcie strony z obecnego Menedżera Firmy;
– imię i nazwisko, email oraz link do profilu na Facebooku osoby, które była/jest obecnie administratorem na Stronie;
– klauzula pod groźbą kary krzywoprzysięstwa, która ma być częścią oświadczenia:
«Oświadczam pod groźbą kary krzywoprzysięstwa, że podane informacje są prawdziwe i dokładne»”.

Czy to wszystko? Teoretycznie tak. Po przygotowaniu dokumentów możecie znów otworzyć chat według opisanego powyżej sposobu i przesłać dokumenty konsultantowi, z którym się połączycie.
Choć z Facebookiem musicie być przygotowani na niespodzianki. Na przykład na to, że Facebook potwierdzi przywrócenie dostępu administracyjnego (takie potwierdzenie otrzymujecie mailowo), a tego nie zrobi… Na szczęście, po otrzymaniu maila od Facebooka możecie się kontaktować z nimi już tą drogą. W razie problemów zawsze możecie napisać do mnie i umówić się na konsultację z social media związaną z odzyskiwaniem konta na Facebooku.

408 thoughts on “Jak odzyskać dostęp do fanpage?

 • Bardzo przydatny artykuł, jednak co zrobić gdy nie było się aktywnym w emitowaniu reklam? Znalazłam się w takiej sytuacji, że zostałam „wyrzucona” z niewiadomych przyczyn z roli administratora na mojej stronie. Póki co ma ona około 500 fanów, jednak zależało by mi żeby zachować tę stronę i jej nazwę.

  Pozdrawiam Asia

  • Dzień dobry. Niestety ma Pani rację, nie będąc reklamodawcą ciężko o kontakt z FB w tej sprawie. Odzywam się do Pani mailowo!

   • Witam prosze o wsparcie w calu odzyskiwania roli administratora . moją szefową usunelo calkowicie z roli administratora mnoe wrzucono na administratora probowalam zmienic spowrotem ją na administratora a siebie na redaktora i zostałysmy w sytuacji ze fanpage nie ma administratora tylko mnie jako redaktora. Prosze bardzo o kontakt

   • dzień dobry Panie Michale, czy ja też mogę prosić o wsparcie?
    Potrzebuję pomocy z przywróceniem roli admina na fanpage. Utworzyłam stronę (fanpage) z konta, które nie jest osobą, do tej pory jako zespół zarządzaliśmy grupą zamkniętą z tego konta i nie było problemu. To konto było administratorem na fanpagu firmowym. Strona jakiś czas działała po czym konto zmieniło rolę na moderatora, a strona nie ma admina. Czyli nie można zarządzać stroną, nie mogę dodać posta. W panelu pomocy brak naruszeń. Nie można ustawić nowego admina ani innych ról na stronie. Co można zrobić w tym przypadku? Zaczynam już podejrzewać czy może były pracownik zalogował się z konta wspólnego i „przypadkiem” nie zmienił roli.
    Pisałam w tej sprawie do FB- bez odbioru. Do tej pory nie zamawialiśmy też zadnych reklam, fanpage krótko działał.
    Będę wdzięczna za jakąś radę.

   • Szanowny Panie Michale, czy mogę prosić o pomoc ? Mam aktywną reklamę, jednakże brak czatu. Mam ogromny problem, nie wiem jak odzyskać dostęp do mojej strony, która aktualnie nie ma żądnego administratora. Kosmos. W wyniku błędu na fb, strona odpięła się od mojego profilu priv i zupełnie nie wiem jak się do niej dostać i odzyskac dostęp. Proszę o pomoc.
    Pozdrawiam

 • Mam ten sam problem. Nie byłam emitentem reklam i straciłam dostęp do strony mojej firmy, ponieważ jedyny administrator usunął swoje konto, a teraz już nie pracuje w naszej firmie. Nie wiem w jaki sposób mogę szybko odzyskać dostęp do strony.

  • Dzień dobry. To częsty przypadek wśród moich klientów. Na szczęście wszystkiemu da się zaradzić. Odzywam się do Pani mailowo! 🙂

 • Witam, zamówiłem podstawową reklamę, ale nadal nie widzę możliwości czatu z konsultantem. Czy musi minąć jakiś okres czasu od rozpoczęcia reklamowania, do momentu aż ta opcja się pojawi ?

  Pozdrawiam
  Przemek

  • Panie Przemysławie. Teoretycznie chat powinien być dostępny od razu, ale proszę poczekać moment i np. spróbować z innej przeglądarki. Jeśli będą wciąż problemy i nie uda się Panu to proszę o kontakt na adres michal@konsultacjesocialmedia.pl

   Pozdrowienia 🙂

 • Mam ten sam problem. Włamanie na konto prywatne na FB, usunięcie go chyba przez hakerów i tym samym brak dostepu do fanpage firmowego.

  • Pani Doroto. Niestety ostatnio to istna plaga! Na szczęście wszystkiemu da się zaradzić. Odzywam się do Pani mailowo! 🙂

 • Czy założenie drugiego konta na fb i przyznaniu mu roli administratora nie załatwia problemu w przyszłości?

  • Wydawałoby się to najprostszym rozwiązaniem, jednak tak nie jest, bo na drugie konto też można sie włamać (a to ostatnio najczęstsza przyczyna utraty dostępów do fanpage). Mam w planach wkrótce opublikować bloga na temat skutecznego zabezpieczenia się przed włamaniem na fanpage, tam wszystko wyjaśnię 🙂

 • Witam, skradziono fanpage mojej firmy od kilku dni próbuje znaleźć chat, niestety mimo, ze reklamy były emitowane, nie mogę tego znaleźć, proszę o kontakt

 • Dzień dobry , usunęłam jeden z fanpage połączony z kontem głównym . Utraciłam całkowity dostęp do fanpagu SunLoox. Chciałam bym odzyskać utracony fanpage i dostęp. 😔

  • Dzień dobry, dziękuje za pozostawienie komentarza. Kontaktuję się z Panią w tej sprawie mailowo 🙂

 • Dzien dobry, ja tez stracilam dostęp do swojego Fanpag’a. Dawno na niego nie zaglądałam, chcialam dzis zmienić zdjęcie w tle i dodać wpis i okazalo się, ze nie mam do niego dostępu.

 • Usunęłam przez przypadek siebie jako administratorkę strony na swoim fan pagu. Jak przywrócić opcję by można było zarządzać swoją stroną. Facebook nie odpowiada na moje pytanie. Pomocy!

   • Witam. Mam problem. Nie wiem jak, ale zmieniła się moja rola na stronach które prowadzę. Na jednej byłem administratorem tylko ja, i teraz z poziomu moderatora nie mogę powrócić do funkcji administratora.

    Na drugiej natomiast również byłem administratorem i także stałem się jedynie moderatorem przez co nie mogę tworzyć postów. W tym przypadku mam jeszcze dwóch administratorów. Kolega usunął mnie z roli moderatora, po czym na nowo zaprosił do bycia administratorem. Niestety pomimo mojej akceptacji, po dodaniu „administratora” znów widnieję jako moderator…

    Proszę o pomoc

 • Dzień dobry, podejrzewam ze tak samo usunęłam siebie jako administratora:( nie mam jak wejść na profil firmowy. Proszę o pomoc

 • Dzień dobry
  My również utraciliśmy dostęp do naszego fanpage po włamaniu na konto prywatne. Strona działa od 2012 roku i szkoda by było zaczynać od nowa. Czy możemy prosić o pomoc?

 • Witam, mam taki problem. Mianowicie, prowadzę stronę na Fb od kilku lat, jest tam niewiele ponad 600 polubień. Niestety, teraz całkowicie wywaliło mnie z administratora, drugim administratorem była koleżanka, która teraz również utraciła dostęp. Nigdy nie były zamawiane żadne reklamy. Bardzo proszę o pomoc

 • Proszę o pomoc, straciłem uprawnienia administratora na fanpage’u. Nie widzę możliwości jakiegokolwiek kontaktu z Facebookiem. Nie bardzo wiem co robić.

 • Dzień dobry, mam ten sam problem. Prowadziłam razem z drugą osobą stronę na fb i z dnia na dzień oboje straciliśmy do niej dostęp. Bardzo proszę o kontakt.

 • Dzień dobry, uprzejmie proszę o kontakt w sprawie utraconego konta na FB i co za tym idzie fanpage firmy, który był połączony z kontem prywatnym.

  • Dzień dobry, dziękuję za wizytę na mojej www i komentarz. Kontaktuję się z Państwem drogą mailową!

 • Dzień dobry, proszę o kontakt w sprawie utraconego fanpage klubu sportowego na facebooku. Miał on ponad 6k polubień, z dnia na dzień fanpage znikł tak jakby nigdy go nie było.

 • Witam, potrzebowałbym pomocy w odzyskaniu konta firmowego. W kwietniu ubiegłego roku zostało dokonana włamanie na moją pocztę u usunięte konto prywatne jak i straciłem przez to dostęp do administracji konta firmowego gdzie mam prawie 1200 obserwujących. Po wielu próbach jakiegoś kontaktu z FB nic to nie dało i czasowo odpuściłem. Często się reklamowałem na FB więc myślę że z Pana pomocą by się udało odzyskać konto. Proszę o kontak i dziękuje

 • Dzień dobry,potrzebuję pomocy przy odzyskaniu 2 stron które straciłam kilka tygodni temu,kontaktowałam sie z fb ale do dzś nic to nie dało, skończyło sie na obiecankach.Prosze o pomoc

  • Dziękuje Pani za komentarz. Wygląda to na błąd Facebooka (z podobnym miała też problem moja inna klientka). Kontaktuję się z Panią mailowo.

 • Proszę o pomoc w odzyskaniu pełnego dostępu do fanpage’a. Po przekazaniu strony przez osobę, która nią zarządzała nie mogę wykonać żadnej aktywności na stronie (jestem administratorem). Pozdrawiam

  • Panie Przemysławie, to rzeczywiście dość nietypowy przypadek. Kontaktuje się z Panem mailowo.

 • Dzień dobry,
  W grudniu 2020r włamano się na konto jednego z administratorów mojej strony i została ona przejęta przez hakera. Niestety, tak jak zdecydowana większość zgłaszających podobny problem, ja również nie zamieszczałam reklam.
  Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage`a.

 • Witam, proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage’a. Usunęłam siebie z roli administratora i jestem obecnie redaktorem i nic nie mogę zrobić. Nie dodawałam również reklam na fb. Pozdrawiam

 • Dzień dobry, Podobnie jak u innych Państwa. Utrata roli administratora, brak kampanii reklamowych wcześniej. Czy moze Pan pomóc w tej sprawie

 • Dobry wieczór,
  mam podobny problem jak pozostali komentujący. Jakiś czas temu straciłam dostęp do swojego fanpage, chciałabym go odzyskać. Przez brak dostępu do swojego fanpage mam problem z kontem na IG (wprowadzono ograniczenia). Niestety nie korzystałam z reklam fb.
  Będę wdzięczna za kontakt.
  Pozdrawiam, Ina

 • Proszę o kontakt. Sytuacja jak większość powyżej. Straciłem dostęp do strony. Zero pomocy, odpowiedzi ze strony facebooka

 • Szanowny Panie,
  analogicznie do powyższych problemów właśnie się zorientowałam, że nie mam władzy nad moim fanpejdżem – ponieważ mam ponad 1000 fanów nie chciałabym go stracić, czy moge liczyć na pomoc?

 • Dzien dobry,
  Dzis wlamano mi sie na konto prywatne – usunieto a tym samym stracilam dostep do funpaga ;/ korzystalam reklam
  Prosze o pomoc !

 • Bardzo proszę o kontakt w celu pomocy odzyskania skradzionego konta prywatnego a tym samym utratę fanpage mojej firmy.

 • Szanowny Panie Michale,
  przesłałam Panu email z uprzejmą prośbą o kontakt. Problem: utrata roli Administratora Fanpage (jedynego).

 • Dzień dobry,
  w piątek 3 dni temu włamano się na konto jednego z administratorów mojej strony i została ona przejęta przez hakera. Niestety, tak jak większość zgłaszających podobny problem, ja również nie zamieszczałam reklam. Haker zmienił uprawnienia administratorów na redaktorów.
  Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage`a.

 • Dzień dobry,

  też jestem w rudnej sytuacji. Osoba, która była kiedyś adminem strony przez przypadek usunęła z niej siebie i mnie i teraz nikt nie może dostać się na stronę. Jesteśmy w kropce. Mamy tam trochę lajków i szkoda nam tej strony, nie chcielibyśmy zakładać nowej.

  • Dzień dobry, dziękuje za komentarz. Ta sprawa wygląda na dość prostą do rozwiązania, przesyłam do Pani maila.

 • dzień dobry, usunęłam się jako administrator z funpage a chciałam tylko zmienić administratora, wielka prośba o pomoc, jak to cofnąć :-)dziękuję

 • Witam dzisiaj ktoś włamał sie na moje konto i odłączył moje konto firmowe od mojego profilu. Straciłem nad nim zupełnie kontrolę. Czy mogę prosić o pomoc.

 • Również proszę o kontakt w podobnej sprawie. Ktoś włamał się na moje osobiste konto zmieniając hasło oraz adres mailowy, a co za tym idzie nie mam możliwości odzyskania hasła. Niestety byłam jedynym administratorem konta firmowego i nie mam możliwości zalogowania.

 • Dzień dobry, dziwna sprawa… nagle nie mam w swoich stronach Strony, którą tworzyłam i byłam jej jedynym administratorem. Szukam jak się skontaktować przez chat ale on mi się nigdzie nie wyświetla… dwie reklamy kupowałam i je widzę na swoim głównym koncie. Nie było żadnego przejęcia strony, wygląda to na jakiś błąd po prostu… 🙁

 • Usunąłem przez przypadek siebie jako administratorkę strony na swoim fan pagu. Jak przywrócić opcję by można było zarządzać swoją stroną. Nie byłem reklamodawcą, więc chata nie widzę.
  Proszę o pomoc
  Michał

 • Dzień dobry
  9 marca włamano się na konto jednego z administratorów strony i została ona przejęta przez hakera. Niestety, tak jak większość zgłaszających podobny problem, również nie zamieszczaliśmy reklam. Haker zmienił uprawnienia administratorów na analityków.
  Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu strony

 • Witam dzisiaj zostalo zhakowane moje konto na fb! udalo mi sie konto odzyskac ale niestety nie dostalem uprawnien jako administrator do mojego funpage i nie moge nic zrobic!

 • Dzień dobry , również proszę o pomoc, haker przejął moja strone firmowa fb, został dopisany administrator, a w centrum reklam dopisany moderator, byłam jedyna osoba devydujaca tam, a teraz jestem pozbawiona nie których funkcji, nie mogę odpiąć nawet kart kredytowych zapisanych, oraz dostałam na email potwierdzenie zaplanowanej reklamy, oczywiście nie przeze mnie, pomocy!!

 • Witam niestety mam ten sam problem. Omyłkowo skasowałam sama siebie z funkcji admina na własnej grupie na fb 🙁 nie wiem jak to się stało. Jedno kliknięcie i już nie mam żadnych uprawnień. Bardzo proszę o kontakt. Niestety nie posiadam konta reklamowego na fb…

  • Dzień dobry, niestety nie mam możliwości pomocy z grupami, musi się Pani uzbroić w cierpliwość i polować z innego konta na to aż FB „zwolni” admina 🙁

 • Witam
  Wczoraj wieczorem na skutek „naruszenia standardów społecznościowych” (cokolwiek to znaczy) niestety zostało moje prywatne konto wyłączone i musiałam przesłać zdjęcie – selfie. Obecnie konto jest w weryfikacji.
  Z kontem prywatnym połączone mam stronę gminy w której pracuję (taka lokalna społeczność, na której publikujemy różne ogłoszenia dla mieszkańców). Byłam tam jedynym administratorem i obecnie nie mam dostępu do tej strony. Stronę może redagować koleżanka z pracy, która ma funkcję redaktora.
  Jakie jest wyjście z sytuacji bo boje się, że moje konto to już raczej stracone będzie. Czy można jakoś wystąpić do FB o zmianę uprawnień dla koleżanki żeby mogła być administratorem? nie mamy konta reklamowego

 • Niestety powodem zablokowania może być wysyłanie prośby do znajomych na prywatnym koncie fb o lajkowanie występu mojej siostrzenicy, która bierze udział w konkursie.

 • Witam proszę o wsparcie w calu odzyskiwania roli administratora . Usunęłam siebie przez przypadek, kolega został jako Redaktor i nie może nic zrobić :(.
  Z góry dziękuje za pomoc 😉

 • Dzień dobry,

  nagle straciłam dostęp administratora do swojej strony (po próbie połączenia strony z Instagramem). Próbowałam kontaktu z Supportem (nie przez chat, a przez formularz kontaktowy). Niestety jedyna odpowiedź, która przyszła to link do artykułu jak odzyskać swoje hasło. Ja hasło znam, ale pod prywatnym kontem nie mam władzy do swojej strony. Czy mogę prosić o pomoc? Pilna sprawa, jestem w trakcie promocji książki, która niebawem ma premierę. Dziękuję.

 • Witam, mnie po ostatniej zmianie interface na wszystkich fanpagach moje konto z Administratora zostało zdegradowane do Moderatora. Nawet jak drugi Administrator je usunął i dodał ponownie jako Administratora to pojawiło się i tak jako Moderator. Edytować roli się też nie da. Facebook jest poprostu cudny w swoim „ulepszaniu” co tydzień czegoś. Niestety na niektórych fanpagach było tylko moje konto admina.

 • Dzień dobry, byłam jedynym administratorem strony fundacji. Od wczoraj jestem moderatorem, a oczywiście tego nie zmieniałam. Czy mogę prosić o pomoc.

 • Dobry wieczór. U mnie ten sam problem… zorientowałam się niedawno ze nie mogę zmienić żadnych ustawień na moim fanpejdzu- brak uprawnień . Proszę o kontakt.

 • Witam moje konto na fb zostało zhakowane, udalo mi sie odzyskac dostęp do konta, ale na stronie zostałam zdegradowana do roli moderatora i nie potrafię zmienić by znowu zostać administraotrem, jako moderator nie mogę nic zmienić, nie mogę naprawić tego co pozmieniał haker, proszę o kontakt mailowy w tej sprawie.

 • Panie Michale,

  z wszystkich fanpage’y które prowadzę zostałam z administratora zrobiona moderatorem. Ja przywrócić rolę administratora? Na jednym z fanpage’y tylko ja byłam administratorem, co wtedy mogę zrobić?

 • Dzień dobry,
  proszę o pomoc w odzyskaniu fanpage’a. Usunęłam siebie z roli administratora, byłam jedynym administratorem strony i nic nie mogę zrobić. Pozdrawiam

 • Witam Panie Michale, u mnie nikt się nie włamał, nikt nic mi nie zrobił, sam zamieniłem swoją funkcję z administratora na redaktora, sądziłem, że fb automatycznie zamieni funkcję moją i mojej żony i że ona zostanie administratorem. Sądziłem, że nie ma możliwości aby strona była bez administratora, więc Fb niejako z automatu doda/zamieni funkcję tak aby zawsze był jeden administrator… Niestety nic podobnego, poprostu utraciliśmy możliwość administrowania stroną i co więcej nie mogę sobie z tym samodzielnie poradzić więc proszę Pana o pomoc. 🙂

 • Witam. Podobnie jak Pan wyżej sama zmieniłam na stronie funkcje z administratora na moderatora. Proszę o pomoc jak wrócić spowrotem do funkcji administratora strony🙈. Pozdrawiam

  • Dzień dobry, dziękuje za odwiedziny na konsultacje social media oraz komentarz. Kontaktuję się z Panią mailowo 🙂

  • Dziękuję za odwiedziny i komentarz, kontaktuję się z Panią mailowo w sprawie Pani problemów z administratorem na FB 🙂

 • Dobry wieczór. U mnie niestety ten sam problem…brak uprawnień do strony salonu kosmetycznego, który prowadzę. Koleżanka ma tylko dostęp jako moderator. Proszę o kontakt.

 • Witam serdecznie facebook zmienił mnie z administratora na moderatora. Zamieszałam reklamy płatne. Jest tylko jeden administrator strony, więc teraz nie ma żadnego. Od kilu lat fanpage był edytowany z konta stworzonego tylko na potrzeby utworzenia strony, nie był podpięty do rzeczywistego konta. Po próbie zmiany funkcji pokazuje się błąd „Przepraszamy, podczas aktualizacji tej roli wystąpił błąd”.

 • Witam serdecznie. Osobiście zrobiłam ten błąd – odpięłam się z roli administratora chcąc uczynić to na innym koncie… Proszę o kontakt i pomoc.

 • Witam. Utraciliśmy dostęp do fanpage tzn mam rolę „Moderator” zamiast „Administrator”, nie wiemy jak to się stało. Znaleźć formularz kontaktowy do Facebooka graniczy z cudem. Skorzystaliśmy z jakiegoś ale na koniec wyskoczyło „OPINIA wysłana” hehe opinia i nigdzie nie mam potwierdzenia wysłania tego zgłoszenia więc pewnie odpowiedzi się nie doczekam. Proszę o pomoc

 • Witam Serdecznie
  Utraciłem dostęp do konta prywatnego oraz do firmowego fanpegu. Proszę o kontakt. Proszę o pomoc. Pozdrawiam

 • Witam, prosimy o kontakt mailowy – administrator usunął konto na FB, został jedynie redaktor, który nie może przywrócić administratora. Od fb zero odpowiedzi..

  • Dzień dobry.

   Dziękuję za kontakt. Postaram się Pani pomóc z odzyskaniem administratora. Kontaktuję się mailowo.

 • Panie Michale
  Nasza firma potrzebuje pomocy w uporządkowaniu zasobów FB oraz odzyskaniu prawa własności do strony i przypisaniu jej do owego menadżera firm. Czy jest Pan w stanie nam pomóc?

 • Witam, mamy taki problem na naszym koncie firmowym że nie ma administratora strony, tylko redaktorzy… i nie za bardzo wiemy co z tym zrobić… Jak by mógł Pan skontaktować się mailowo to było by świetnie

 • Dzień dobry,
  kontaktuję się w sprawie odzyskania strony firmowej na fb. Poprzedni administrator ma zablokowane konto osobiste i nie będzie go odzyskiwał. Czy jest jakaś szansa uzyskania dostępu do strony firmowej?

 • Witam. Posiadając stronę, przekazałam wszelkie prawa pewnej osobie, która nie przyjęła konta, a więc zostało one bez administratora. Czy można je jeszcze odzyskać albo usunąć?

 • Dzien dobry,
  założycielka strony nie chce przekazac haseł do strony, ale nie chce tez sie nia zajmowac. Czy jest mozliwosc odzyskac hasło aby być administratorem strony? Proszę o pomoc.

 • Witam potrzebuję przenieść strone na konto moje na Facebooku. Ponieważ tamto mi zablokowali i miałem administratora czy da się przenieść jakość zebym odzyskał ? Czy mogę jeszcze odzyskać stronę ?

 • Prosze o pomoc w odzyskaniu hasła od byłego administratora fanpage’u. Byly administrator nie chce przekazać haseł do strony, która nie chce już zarządzac.

 • Witam. Były pracownik mojej firmy nie chce udostępnić danych do logowania na do funpage’a na FB. Czy mógłbym prosić Pana o pomoc w odzyskaniu administracji stroną? Z góry dziękuję za kontakt.

 • Witam, usunąłem sam siebie przes przypadek z funkcji administratora, i mam problem ponieważ mam stronę widmo którą nie mogę zarządzać, czy jest możliwość otrzymania pomocy?

 • Witam. Były pracownik nie chce udostępnić danych logowania do strony funpage’a firmy. Jest Pan w stanie jakoś pomóc?

 • Witam, wczoraj przez przypadek usunelam sie z mojej strony firmowej gdzie bylam jedynym administratorem. Nie mam teraz do niej zadnego dostepu. Prosze o pomoc, codziennie umawiam sie przez nia z klientkami 🙁

  • Dzień dobry, dziękuje za kontakt. Na szczęście problem z samodzielnym usunięciem administratora może być rozwiązany bez potrzeby kontaktu z administracją FB. napisałem do Pani maila w tej sprawie.

 • Witam usunieto moje konto na FB a z tym również mój dostęp jako admina na fanpage. Czy któryś z redaktorów może zostać adminem i dodać mnie na nowo?

 • Witam, ja też usunąłem się z roli administratora i nie ma innego. Funpage jest bez administratora. Mogę prosić o pomoc?

 • Proszę o pomoc w odzyskaniu uprawnień administratora w fanpage Szkoły na facebook. Założyłam to konto, było kilku administratorów , a ostatnio z powodu wprowadzanych zmian utraciłyśmy poprzednie możliwości publikowania i zarządzania rolami na stronie. Przypuszczam, że to moje ostatnie ustawienia wpłynęły na utratę pełnej kontroli na stronie.

 • Dzień dobry, proszę o pomoc w odzyskaniu uprawnień administratora w fanpage klubu sportowego na facebook. Założyłem to konto, przez jakiś czas było dwóch administratorów, ale później zmieniłem koledzę rolę na redaktora, a sam stałem się moderatorem. Z powodu tych zmian straciłem możliwości publikowania i zarządzania rolami na stronie. Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

 • Witam,
  Jedyne konto administratora zhakowane, a potem zablokowane, brak dostępu do fanpage, proszę o pomoc
  Pozdrawiam

 • Dzień dobry. Kilka dni temu otrzymałam na fb informację: „odebrano Ci pełna kontrolę nad stroną….”. Byłam jej jedynym administratorem, hasło do strony znała tylko jeszcze jedna osoba. Ani ona ani ja nic nie zmienialiśmy. Mogę zalogować się na stronę, ale jest to tzw. „szare konto” i nie mam możliwości przyznania uprawnień administratora. Dodam, że na telefonie mogę dodawać posty w aplikacji Meta Buisness Suite na koncie strony.

 • Dzień dobry! Usunąłem się z roli administratora fanpage’a, zanim przyznałem uprawnienia administratora innej osobie. Teraz fanpage ma w roli administratora tylko konto, które jest od dawna zablokowane. Proszę o pomoc.

 • Dzień dobry, straciłam dostęp do moich firmowych stron na facebooku. Aktualnie nie mam żadnej strony którą zarządzam w zakładce strony, chociaż dotychczas miałam dwie. Proszę o pomoc.

 • dzień dobry,
  parę lat temu utworzyłem fanpage, którym na co dzień zarządzali redaktorzy (pracownicy naszej firmy). Obecnie mamy potrzebę dokonać zmian na fanpage’u.. i ku mojemu zdziwieniu nie mam do niej dostępu – w widoku osób brak jest administratora. Był..i nie ma 🙂 Proszę o wskazówki

 • Proszę o pomoc w odzyskaniu uprawnień administratora w fanpage na Facebook. Rozłączyłam konto FB z Instagramem, podejrzewam że z powodu wprowadzanych zmian utraciłam poprzednie możliwości publikowania i zarządzania stroną, dostępne są mi tylko statystyki. Napisałam do FB – bez odpowiedzi.

  • Dziękujemy bardzo za kontakt, postaramy się pomóc, wiele razy pomagaliśmy z sukcesem osobom, które same usunęły się z roli administratora na fanpage. Wysyłamy do Pani maila w tej sprawie. Prosimy o sprawdzenie skrzynki 🙂

 • Dzień dobry, prosze o pomoc w odzyskaniu administratora na funpage na facebooku. Funpage zostal zalozony z fikcyjnego konta, ktore zostalo usuniete przez co nie ma administratora, tylko dwoch redaktorow.

 • Dzień dobry,
  włamano się na moje prywatne konto i przy okazji zhakowano strony firmowe. Konto odzyskałem, miałem możliwość jeszcze kontaktu z czatem fb gdzie Pani przyjęła zgłoszenie i nadała mu niby numer, ale od tamtej pory nic się z tym nie dzieje – myślę że po prostu nie zostało to przekazane bo nie dostałem potwierdzenia na maila. W tym momencie nie mogę ani ponowić kontaktu czatem bo nie mam już takiej opcji ani wysłać żadnego zgłoszenia mailem bo też nie widzę takiej opcji. Prośba o pomoc co zrobić w tej sytuacji?

  Strony nie są rozbudowane, ale chciałbym je jednak odzyskać i kontynuować na nich pracę 🙂

 • Dzień dobry,
  Przez nieuwagę zmieniłam sobie rolę administratora strony na niższą ( pewnie redaktora, poprzesuwałam coś suwakiem!). Niestety byłam jedynym administratorem tej strony. Co mogę zrobić w tej sytuacji? Jak przywrócić sobie funkcje administratora?

 • Odebrano mi pełną kontrolę nad stroną po jakis zmianach FB i nie mam do niej żadnego dostępu, chciałabym ją odzyskać. Jest jakaś szansa?

 • We wszystkich stronach, na których mam przyznaną rolę redaktora lub administratora, nagle dzisiaj zmieniło się na moderator. Czy mógłbym prosić o pomoc?

 • Dzień dobry, jestem właścicielem ale nie administratorem i nie mam dostępu do konta.
  Jak mogę odzyskać dostęp do konta ewentualnie zmienić właściciela bo obecnie nie pracuje już w danej firmie?

 • Dzień dobry, jestem właścicielem firmy i były pracownik zmienił moje uprownienia i zarządza stroną.
  Jak mogę odzyskać uprawnienia administratora i usunąć administratora, który już nie pracuje w mojej firmie?

 • Dzień dobry, podobna sytuacja u mnie. Poprzedni właściciel lokalu rzekomo wysłał mi zaproszenie do przejęcia administracji fanpage, niestety nic takiego nie otrzymałem, a on sie usunął. Obecnie dostęp ma managerka, która jest jednak tylko moderatorka z bardzo ograniczonymi uprawnieniami. Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

  Pozdrawiam

 • Witam
  Niechcacy usunełam sie ze swojej strony biznesowej, Nie mam do niej dostepu a bylam jedyna osoba ktora ta strone prowadziła. Jak moge odzyskac dostep?
  Dodam ze to jest moje centrum pracy, wszystkie wiadomosci z klientkami itd.
  Cały czas widze powiadomienia ze ktos mi cos polubił na stronie biznesowej ale i tak nie mam do niej dostepu. Jest opcja stworz nowa strone nie ma opcjii zaloguj sie.
  Bardzo prosze o pomoc

 • Dzień dobry
  Utraciliśmy dostęp do strony naszej restauracji, podjęliśmy kilka prób jej odzyskania niestety bezskutecznie. Nie udało am nie tez skontaktować z FB za pomocą czatu. Chętnie skorzystamy z Pana pomocy

 • Dzień dobry,
  utraciłam możliwość zalogowania się do mojej strony na Facebooku. Nie mam już opcji przełączenia się do tego konta – całkowicie ona znikła, jednak konto nadal można odnaleźć na Facebooku. Stało się tak w chwili gdy chciałam udostępnić post na Instagramie i jednocześnie opublikować także na Facebooku. Nie mogłam wybrać swojego konta i przypadkowo kliknęłam „Utwórz nową stronę na Facebooku” (z profilu Instagrama), chciałam się cofnąć do wyboru profilu jednak utworzyło mi się nowe konta powiązane z Instagramem i straciłam dostęp do wcześniejszej strony (tak jakby w jej miejsce wskoczyła nowa strona ale bez żadnych polubień, biogramu itp). Jak odzyskać dostęp do wcześniejszego konta? Strona nadal wyświetla się na Facebooku jednak ja nie mam możliwości przełączenia do niej. Bardzo proszę o pomoc.

 • Prośba o pomoc. Facebook wylogował mnie z konta. Logując się muszę przejść weryfikację, jednak na końcu pojawia się błąd. Konto cały czas funkcjonuje. Przychodzą też maile z powiadomieniami.

  Pozdrawiam
  Piotr

 • Witam. Ja mam taka sytuacje ze bylem na moim Fanpage jedynym administratorem ktory mogl dodawac inne osoby. mialem zatrudnionego pracownika ktoremu przyznalem ta sama funkcje. Nastepnie moje prywatne konto na FB zostalo deaktywowane bo niby naruszylem jakies zasady w reklamach (nigdy sam zadnej reklamy nie robilem na facebooku) nastepnie to konto zostalo usuniete przez Fb. W miedzy czasie utworzylem Nowe konto prywatne i moj pracownik dodal mnie jako administratora ale bez mozliwosci dodawania innych osbo. Moje konto prywatne po raz kolejny zostalo ograniczone i nie moglem tworzyc reklam ani w pelni z niego korzystac bo nie doslalem kopi dokumentu tozsamosci na czas. Tak jest do dzis. tymczasem poczatkiem roku moj pracownik odszedl z pracy i usunal siebie sam jako administratora ze strony, no i dopiero teraz zauwazylem ze konto administratora ktore mam nie ma uprawnien aby dodawac kolejne osoby, mam jeszcze jednego pracownika ktory ma te same uprawnienia na koncie, a porzebuje dodac kolejna osobe. Czy istnieje taka mozliwosc aby to zrobic? Ewentualnie odzyskac w pelni funkcjonalna role administratora dla siebie ktora niema zadnych ograniczen?

 • Dzień dobry,

  Utraciliśmy możliwość logowania do Facebook fanpage. Przy próbie logowania dostaję komunikat:

  „Wprowadzono stare hasło
  Twoje hasło zostało zmienione około 4 mies. temu.
  Możesz zresetować hasło, jeśli nie pamiętasz, na jakie zostało zmienione.
  Jeżeli podejrzewasz, że ktoś zmienił Twoje hasło bez Twojej zgody, możemy przeprowadzić Cię przez kilkuetapowy proces mający na celu zabezpieczenie Twojego konta.”

  Po wybraniu opcji Zmień moje hasło, dostaję komunikat:
  „Konto dezaktywowane
  Twoje konto zostało zablokowane. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, przejdź do strony z najczęściej zadawanymi pytaniami tutaj.”

  Po wybraniu opcji Zabezpiecz moje konto, dostaję komunikat:
  „Otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie o złamaniu zabezpieczeń konta. Aby odzyskać dostęp do konta, potwierdź swoją tożsamość. Jeżeli uważasz, że zabezpieczenia Twojego konta nie zostały złamane, możesz anulować ten proces.
  Wprowadź adres e-mail lub numer telefonu komórkowego, aby wyszukać swoje konto.”

  Przy próbie logowania, ponownie komunikat:
  „Konto dezaktywowane
  Twoje konto zostało zablokowane. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, przejdź do strony z najczęściej zadawanymi pytaniami tutaj.”

  Czy jest szansa na odzyskanie dostępu do konta?

  • Dziękujemy za wiadomość i szczegółowy opis problemu. Niestety temat blokady kont na Facebooku wraca jak bumerang, a klienci często stawiani są pod ścianą, bez żadnej alternatywy. Obawiamy się, ze sytuacja może być związana z włamaniem lub blokadą tak zwanego konta szarego (problem opisujemy szerzej w jednym z naszych ostatnich postów na Facebooku i Linkedinie). Nie zmienia to faktu, że spróbujemy pomóc i w tym celu odezwaliśmy się do Pana mailowo.

 • Dzień dobry,

  Nasz firmowy fanpage został zablokowany. Jedyna droga do zalogowania się, to weryfikacja przez numer telefonu, który już jest nieaktywny (nie mamy do niego dostępu).

  Mamy adres mailowy oraz hasło, ale w niczym nam to nie pomaga.

  Będę wdzięczny za kontakt zwrotny.

 • Dzień dobry, ja również mam problem. Na moje konto wkradli się hakerzy i na wszystkich stronach, gdzie byłam administratorem, zostałam usunięta. Nie mam do nich dostępu 🙁 Proszę o pomoc.

 • Dzień dobry
  Mój problem polega na utracie strony firmowej, natomiast prywatną przy pomocy Facebook udało mi się odzyskać i nie mam do niej dostępu, bardzo proszę o pomoc
  Z wdzięcznością Aneta

 • Proszę o pomoc w odzyskaniu dostępu administratora do konta Fb 🙁
  W grudniu na naszej stronie mieliśmy włamanie i teraz ani szef, ani ja nie możemy uzyskać dostępu administratora, jesteśmy jedynie ustawieni jako moderatorzy.

 • Dzień dobry. Do mojego profilu jest przypisane konto uczelni, które kiedyś utworzyłam, nie mogę go zamknąć, bo nigdzie nie widzę takiej opcji. Może jest to spowodowane ty, że wywaliłam siebie jako administratora, a może nie. Proszę o pomoc, chcę tylko pozbyć się tego konta, zwłaszcza, że nic na nim się nie dzieje.

  • Dzień dobry. Niestety tylko osoby z funkcją administratora mogą usuwać fanpage. Nie ma możliwości wnioskowania do FB w tej sprawie. Jedynym sposobem na rozwiązanie Pani problemu jest odzyskanie dostępu administratora do fanpage i następne usunięcie go.

 • Witam,haker przejał moje konto prywatne ,z którego zarządzałam strona naszego stowarzyszenia charytatywnego,czy jest szansa odzyskac to konto a i zarazem dostęp do strony,gdy haker zmienil adres nailowy i numer telefonu?Fb nie reaguje na monity,zglaszane zhakowania…

 • Dzień Dobry
  Brak dostępu do konta głównego FB.
  Zostały zmienione wszystkie maile, hasła itd.
  nie mogę również wejść na mojego fanpagea i grupy którymi moderuję.
  Każda próba użycia opcji podawanych w pomocy Facebooka kończy się na tym, że nie rozpoznano urządzenia.
  Numer telefonu co prawda chyba nie został zmieniony ale nadal nic mi to nie daje.
  Mam tylko dostęp do business facebook ale tylko logując się danymi instagrama ale nie mogę tam dotrzeć do supportu (czatu
  Proszę o pomoc

 • Dzień dobry, nazywam się Sylwia Cegieła. Od 10 lat prowadziłam na FB fan page Kulturalne Rozmowy, którego była jedyną właścicielką, ale od kilku lat nie mogę odzyskać do niego dostępu. Na skutek włamania odebrano mi wszystkie uprawnienia. Na dodatek są tam (w niezmienionej formie) moje dane kontaktowe, czyli telefon i adres e-mail. Próbowałam już wszystkiego, ale bezskutecznie. Proszę o pomoc w odzyskaniu strony. To dla mnie bardzo ważne z punktu widzenia wizerunkowego, ponieważ wielu moich klientów oznacza te konto w swoich postach.

 • Witam, potrzebuje pomocy… Przy łączeniu strony Facebook z Instagramem straciłem administratora …. ?? Strona istnieje bez administratora. Jesteś w stanie mi pomoc.?

  Dziękuje i pozdrawiam Krzysztof W.

 • Witam, mam problem z administratorem na FB. Główny administrator się usunął, a ja mam przyznane uprawnienia, ale tylko częściowe. Jak mogę to zmienić, żeby uzyskać pełną kontrolę nad stroną na FB?

 • Dzień dobry, niestety obecny administrator utracił dostęp do konta firmowego lub po prostu zostało założone przez inna osobę, która już nie pracuje w firmie i nie ma z nią kontaktu. Również jako założyciel strony nie może odłączyć strony, ponieważ wysyłana jest prośba, która nie jest akceptowana i zostaje bez odzewu.

 • Dobry wieczór,
  Proszę o pomoc w odzyskaniu admina do strony, która cały czas jest prowadzona, lecz z funkcji redaktora. Adminowi zostało konto dezaktywowane, zapewne z powodu dłuższej nieaktywności samego admina, gdyż redaktor sprawował ciągłą pieczę nad publikowaniem. Będę wdzięczna za pomoc.

 • Witam, mam problem z zalogowaniem się na stronę na fb, jeden z pracowników który miał dostęp, nam go uniemożliwił wylogowując sie z fb na komputerach, a hasła nie znamy ani meila ponieważ on go zakładał, mogę prosić o pomoc?

 • Dzień dobry,
  czy nadal można tutaj uzyskać pomoc?
  Jakiś czas temu Żona miała włamanie na konto FB i od tego czasu zostaliśmy usunięci z administrowania fanpagem. Aktualnie fanpage nie ma po prostu żadnego administratora…

 • Witam, usunąłem dostęp do fanpage z poziomu konta reklamowego ponieważ nie mogłem pod mojego fanpage podpiąć mojego instagrama, wczesniej musiałem zmienić konto reklamowe mojemu fanpage’owi ponieważ dostałem ograniczenia na konto z powodu jakiejś groszowej zaległości. Chciałem pod fanpage podpiąć konto instagramowe tak aby z poziomu fanpage odpisywać klientom. Teraz niestety nie mam w ogóle dostępu do osób, które piszą na mój fanpage ani samego fanpage.

 • Dzień dobry.
  Prosimy o pomoc w odzyskaniu dostępu do profilu fundacji na fb. Żadna z osób, które były administratorami nie ma do niego dostepu. Nie umieszczaliśmy reklam na koncie.

 • Dzień dobry,
  Utraciliśmy możliwość administrowania profilem fundacji na fb. Nie umieszczaliśmy reklam. Prosimy o pomoc w odzyskaniu dostępu do konta.

 • Dzień dobry. Mam problem z dostaniem się na fanpage szkoły, którego prowadzę. Hakerzy włamali mi się na konto prywatne, do którego utraciłam dostęp, a z niego bezpośrednio przechodziłam na fanpage, którego byłam administratorem, czy da się przywrócić tą funkcję chociaż by na nowym koncie? Proszę o kontakt e-mail.

 • Dzień dobry. Przypadkowo usunęłam dostęp do fanpage firmowego. Nie umieszczałam żadnych reklam. Czy mogę prosić o pomoc ?

 • Dzień dobry,
  Borykam się z podobnym problemem. Usunięcie wszystkich administratorów i brak dostępu do funpega na facebooku. Czy mogę prosić o kontakt? Z góry dziękuję za pomoc 😉

 • Dzień dobry, z jakiegoś powodu wyrzucono moja przyjaciółkę z administratora własnej strony fanpage.
  Kontakt z fb bardzo utrudniony. Czytam, że podobno jest możliwość przywrócenia czy mógłbym poprosić o pomoc, nakierowanie jak podejść do tego problemu, staram się Jej pomóc.

 • Również proszę o kontakt mailowy. Nie mamy dostępu do administratora mojej strony, nigdy nie udostępniałem reklam. Mój fanpage został ukradziony wraz z próbą ukradzenia konta ale na szczęście konto udało mi się uzyskać a fanpage już niestety nie.

 • Dobry wieczór. Potrzebuje przywrócić dostęp do strony firmowej jako administrator. Firma, która zakładała nam stronę nie przekazała nam dostępu jako administrator i nie chce tego nam w ogóle przekazać. Proszę o kontakt.

 • Witam, proszę o pomoc w odzyskaniu dostępu do konta którego wraz z mężem byłam administratorem. Jest to moje konto firmowe i 24.11 zostałam wraz z mężem usunięta jako administratorzy a teraz administrator wyświetla się w Meksyku. Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu konta, nie mam kontaktu z klientami.
  Paulina

 • Witam, Mamy konto firmowe zarządzane przez pracownika który odszedł, potrzebujemy odzyskać nad tym kontem kontrolę, proszę o pomoc.

 • Dzień Dobry. Móje cztery fanpage został skradzione wraz z próbą skradzenia konta na szczęście konto udało mi się odzyskać lecz fanpage już niestety nie.Proszę o pomoc

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *